All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo
Byla to pohádková podzimní jízda, rozplývá se radostí Lukáš Hejda
7.12.2017
FCVP
Poháry

Byla to pohádková podzimní jízda, rozplývá se radostí Lukáš Hejda

Viktoria to zvládla! V Beer-Shevě vyhrála 2:0 a díky zaváhání FCSB v domácím utkání s Luganem slaví vítězství ve skupině Evropské ligy. Pohádkový podzim góly zakončili Lukáš Hejda s Tomášem Hořavou, kteří zápas posléze zhodnotili.

„Do utkání jsme vstoupili dobře, měli jsme v úvodu šance. Pak Beer-Sheva zahrozila, ale vedení jsme udrželi. Ve druhém poločase už jsme si to pohlídali, domácí moc šancí neměli a my mohli hrát na brejky,“ popisuje průběh duelu Lukáš Hejda. 

Podobný pohled měl také Tomáš Hořava. „Soupeř si to spíše nahrával vzadu a snažil se držet míč, což ale nebylo moc účinné. V první části úvodní půle jsme mohli dát více branek, nakonec jsme vedli po 45 minutách 1:0. V druhé půli jsme se spíše soustředili na defenzivu a zvládli to dobře,“ nabízí své hodnocení záložník Viktorie.

Hejda dal první gól v evropských pohárech ve své kariéře. „Byl jsem tam sám, že jsem ani nevěděl, co mám dělat,“ směje se. „Úplně se mi to zakončení nepovedo, ale zaplaťpánbůh to tam spadlo,“ říká o inkriminovaném momentu. Druhou branku přidal Tomáš Hořava. „Na pravé straně se to dobře vykombinovalo a já měl před sebou volný prostor. Věděl jsem, že to Řízek (Radim Řezník) bude dávat pod sebe, tak jsem si tam naběhl,“ říká ke své trefě.

Zápas s Beer-Shevou ukončil velice vydařenou podzimní část sezony 2017/2018. „Pohádkový podzim, byla to fakt jízda,“ těší Hejdu. „Jsme první i ve skupině Evropské ligy, je to úžasné,“ dodává spokojeně Hořava.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál