Dorostenecké kategorie, dorostenky a žačky byly o víkendu v akci. Devatenáctka uspěla na hřišti pražských Bohemians díky gólu v 90. minutě, osmnáctka padla v Písku. Dorost U17 přivezl po vyrovnání z 0:3 bod. Starší a mladší žačky dokázaly porazit Liberec.

Dorost U19 v poločase prohrával s pražským soupeřem 0:1, ale ve druhé půli díky brankám Štursy a Šulce skóre otočil. Vítěznou branku dali viktoriáni v poslední minutě zápasu. O rok mladší kategorie prohrála v Písku, dva góly dal Vilček.

Kategorie hráčů do 17 let vybojovala bod, ačkoliv prohrávala již o tři góly. Stejně jako osmnáctka, i šestnáctka pak prohrála s Pískem.

Dorostenky v utkání, kde brankářka Holíková dostala červenou kartu, prohrály na Slovácku. Dařilo se ale žačkám – starší i mladší dokázaly porazit Slovan Liberec.