Vstupenky v prodej Beer-Sheva
Týden pravého viktoriánaRepre a Opava
Do jara chceme vkročit pravou nohou, zní z kabiny Viktorie
16.2.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Do jara chceme vkročit pravou nohou, zní z kabiny Viktorie

Viktorii Plzeň čeká první zápas po zimní přestávce. Utkání 17. kola ePojisteni.cz ligy nabídne fanouškům v Doosan Areně souboj vedoucího týmu s poslední Příbramí.

Banner do článků prodej na EL
„Na zápas se opravdu těším, protože proti mateřskému klubu se člověku hraje trochu jinak. Věřím, že vyhrajeme, protože tohle bude můj třetí zápas s Příbramí a chtěl bych, aby byl i do třetice vítězný,“ říká Aleš Matejů. „Příbram bude nepříjemný a bojový soupeř, který určitě předvede poctivý fotbal. My máme ale dostatečně silný tým na to, abychom ho porazili. Chceme se prezentovat fotbalem, který se bude divákům líbit, a hlavně chceme získat tři důležité tři body. Do jara chceme vstoupit pravou nohou a zvítězit,“ dodává plzeňský obránce.

„Jsme plni očekávání a těšíme se, až to všechno zase vypukne. Pauza byla dlouhá a celá kabina očekává dobrý zápas. Určitě je tam dost natěšení, ale i trochu té nervozity, protože se musíme udržovat ve střehu a nepodcenit žádný zápas,“ přidává se David Limberský, který měl možnost v zimě přivítat v šatně několik nových tváří. „Všichni zapadli dobře jak fotbalově tak lidsky. Jsou to hodní kluci, dobří fotbalisté my jsme s nimi všichni spokojení,“ prozrazuje.

I přes umístění Příbrami až na samotném chvostu ligové tabulky, není radno středočeského soupeře podceňovat. „Myslím, že v lize není lehkého soupeře. Pokud si to v hlavě nenastavíme dobře, tak můžeme ztratit body s kýmkoliv. Podcenění pro nás určitě nepřipadá v úvahu,“ má jasno Limberský.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál