Nabídni své místo
Dorostům vstup do jarní části ligy nevyšel, devatenáctka veze alespoň bod
26.2.2018
FCVP
Mládež obecně

Dorostům vstup do jarní části ligy nevyšel, devatenáctka veze alespoň bod

Dorostům U19 a U17 začala jarní část ligové sezony v Ostravě. Starší kategorie získala na hřišti Baníku bod, sedmnáctka zde padla. Ostatní dorostenecké kategorie hrály přátelské zápasy, osmnáctka si poradila s Doubravkou vysoko 6:1.

Baník Ostrava U19 – FCVP U19 3:2pen.
Branky: 58. Mooc, 82. Tůma – 11. Štursa, 23. Štursa. Penalty: 3:2.
Sestava FCVP: Mařík – Svoboda (C), Míka, Čihák, Žilák – Uzlík, Šulc, Petr – Štursa (66. Plecitý), Vrba (82. Patrovský), Selnar.
Hodnocení trenéra Jiřího Žiláka: „Po vlažném úvodu jsme si vytvořili převahu a šance. Dvakrát se trefil Štursa a další možnosti ke vstřelení gólu měli Míka, Vrba a Selnar. Ve druhém poločase jsme po zbytečné standardní situaci nechali domácí snížit. V naší hře začalo přibývat nepřesností a náš výkon nebyl zdaleka tak dominantní jako v poločase prvním. V 82. minutě Ostrava po rohovém kopu vyrovnala. V závěru nám vedení mohli vrátit Patrovský a Selnar, ale neproměnili. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí.“

FOTOGALERIE ZDE

Baník Ostrava U17 – FCVP U17 3:0
Branky: 27. Šafář, 53. Kulig (pen.), 62. Barkov.
Sestava FCVP: Bleha – Halász (C) (50. Václavík), Fišer, Strmiska, Petrmichl – Kuhajda (50. Lehký), Ruda, Kodýdek (66. Dotzauer) – Koželuh, Koranda, Pecháček (66. Pavlík).
Hodnocení trenéra Josefa Parláska: „Utkání hrané ve vysokém tempu. My jsme byli v útoku málo nebezpeční, v zajímavých situacích jsme nedokázali vůbec zakončit a naopak v defenzivě jsem se dopustili individuálních chyb, které soupeř potrestal.“


Přátelské zápasy:
FCVP U16 – Norimberk U16 2:3 (Krátký, Pešek)
FCVP U18 – Doubravka U19 6:1 (Kepl 2, Kotěšovec, Kavka, Popovič, Bartůněk)

Foto: David Koranda
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál