All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo
Fanoušci mohou podpořit projekt „Všude spolu“ i příspěvkem na bankovní účet
15.4.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Fanoušci mohou podpořit projekt „Všude spolu“ i příspěvkem na bankovní účet

Viktoria Plzeň věnuje zápas se Slováckem dalšímu pokračování charitativního projektu Viktoriánské srdce. Ve spojení s pivovarem Gambrinus podpoří plzeňský klub pod heslem „Všude spolu“ své fanoušky z řad vozíčkářů, kterým finanční příspěvek pomůže při pořízení speciálně upraveného autobusu na výjezdy za Viktorií na hřiště soupeřů.

Výši tohoto příspěvku ovlivní samotní fanoušci, neboť vozíčkářům bude věnován celkový nedělní výtěžek z prodeje piva Gambrinus. Fanoušci ale mohou pomáhat také pomocí dobrovolných finančních příspěvků přímo na bankovní účet Klubu KID, pod jehož křídly se budou výjezdy uskutečňovat.

Číslo účtu: 222274277/0600
Variabilní symbol: 1911

Klub KID (klub invalidních dobrodruhů) je spolek, který pořádá sportovní a turistické akce pro zdravotně postižené, včetně výjezdů zdravotně postižených fanoušků na venkovní zápasy FC Viktoria Plzeň, a to po ČR i do zahraničí. Specifičnost a výjimečnost klubu KID spočívá v tom, že si jeho akce, s pomocí svých zdravých kamarádů, organizují sami zdravotně postižení členové klubu.

„Věříme, že do Doosan Areny o Velikonocích přijde opět velký počet fanoušků, kteří vytvoří tu pravou fotbalovou atmosféru a navíc společně podpoříme dobrou věc,“ říká k akci mluvčí klubu Václav Hanzlík. „Pokud si někdo tedy v neděli nebude moci dopřát pivo Gambrinus a bude přesto chtít pomoci, může svůj příspěvek zaslat přímo na účet pod speciálním variabilním symbolem,“ dodal.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál