V neděli 8. října od 20:45 odehrála česká reprezentace utkání proti San Marinu v plzeňské Doosan Areně. Derniéra v rámci kvalifikace o účast na světovém šampionátu v Rusku Jarolímovu celku vyšla, San Marino porazil 5:0.

V prvním poločase se o branky starali pouze viktoriáni. Už v osmé minutě otevřel skóre Krmenčík a o čtvrthodinu později svým druhým přesným zásahem zvýšil české vedení. Po Daridově střele z 28. minuty navíc dorazil míč do odkryté branky Jan Kopic a publikum v Doosan Areně se bavilo. Češi v celém utkání nepolevili a i ve druhém poločase svého soupeře přikovali před pokutové území. To už ale na hřišti nebyl ani jeden z domácích borců. Oba střídali shodně v 63. minutě. V závěru utkání přidali další branky Novák s Kadlecem.

Po závěrečném hvizdu poděkovali vítězným kolečkem čeští reprezentanti všem tribunám Doosan Areny, na kterých se sešlo 5625 fanoušků.