Velmi spokojený musí být každý fanoušek dvou nejrozšířenějších sportů v Plzni. Viktorka zůstává i po 23. kole Gambrinus ligy na první příčce tabulky, hokejoví Indiáni svádí statečný boj o titul Mistra České republiky v historicky prvním finále s plzeňskou účastí od vzniku samostatné české soutěže. Na nejbližší domácí zápasy se můžou plzeňští příznivci těšit v pátek 19. dubna. Viktoria i Škoda Plzeň se dohodly na posunutí začátků svých utkání tak, aby příznivci obou sportů stihli sledovat jak šestý zápas play off, tak večerní střetnutí s Příbramí.

Velmi spokojený musí být každý fanoušek dvou nejrozšířenějších sportů v Plzni. Viktorka zůstává i po 23. kole Gambrinus ligy na první příčce tabulky, hokejoví Indiáni svádí statečný boj o titul Mistra České republiky v historicky prvním finále s plzeňskou účastí od vzniku samostatné české soutěže. Na nejbližší domácí zápasy se můžou plzeňští příznivci těšit v pátek 19. dubna. Viktoria i Škoda Plzeň se dohodly na posunutí začátků svých utkání tak, aby příznivci obou sportů stihli sledovat jak šestý zápas play off, tak večerní střetnutí s Příbramí.

Indiáni začnou své utkání oproti původnímu plánu o 90 minut dříve, úvodní buly tak bude vhozeno v 17:30. Výkop fotbalového zápasu byl odložen o půlhodinu, s celkem z Příbrami se tak červenomodří utkají ve 20:45. „Plzeň je fotbalové i hokejové město, samotná termínová kolize nás velmi mrzí. Pokoušeli jsme se přesunout duel s Příbramí na jiný den, nicméně z důvodu zvolených televizních přenosů a náplně dalších klubů (viz středeční pohárový duel Olomouce a nemožnost odehrání ligového zápasu Hanáku v pátek) nebylo toto možné. V úzké spolupráci s hokejisty jsme tak nastavili časový harmonogram tak, aby fanoušci stihli oba duely,“ říká ke změně termínů tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Bez ohledu na výsledek šestého utkání finále play off si pro všechny příznivce obou oblíbených sportů připravila Viktoria speciální slevu na vstupné. „Po předložení lístku ze šestého finálového zápasu si všichni fanoušci budou mít možnost zakoupit vstupenku na utkání s 1. FK Příbram za 50 Kč,“ představuje akci Pillár. „Pokladny ve Štruncových sadech budou otevřeny až do 60. minuty duelu, abychom umožnili vstup i těm fanouškům, kteří by nestíhali dorazit na úvodní výkop,“ doplňuje Pillár.

Partnerem utkání Viktorie Plzeň s Příbramí je Decathlon, největší a nejlevnější obchod se sportovním zbožím, který otevírá novou prodejnu v Plzni v nákupním centru Borská pole již 1. května. O poločasové přestávce se uskuteční speciální soutěž o věcné ceny z produkce sportovního obchodu Decathlon.