Vstupenky v prodej Beer-Sheva
Týden pravého viktoriánaRepre a Opava
František Rajtoral: Villarreal patří k nejlepším týmům v Evropě, chceme ho pozlobit
30.9.2015
FCVP
Poháry

František Rajtoral: Villarreal patří k nejlepším týmům v Evropě, chceme ho pozlobit

FC Viktoria Plzeň má před sebou druhý zápas v základní skupině Evropské ligy. Ve čtvrtek 1. října se ve 21:05 utká s Villarrealem. Oblíbený obránce František Rajtoral v utkání se španělským klubem nastoupí do jubilejního padesátého zápasu v evropských pohárech.

Banner do článků prodej na EL
„To jsem opravdu nevěděl, já bych si tipnul třeba tak 20. To už je moc hezké číslo, ten čas hrozně letí. Ty sezony v plzeňském dresu jsou pro mě nejkrásnější. Všechny byly něčím výjimečné, krásné a originální. Nejvíc asi vzpomínám na ty největší zápasy s Barcelonou, Bayernem Mnichov a Manchesterem City,“ zamýšlí se Rajtoral.

Ve čtvrtek se s Viktorií postaví dalšímu velice silnému týmu, Villarreal aktuálně vede BBVA Ligu. „Villarreal k těm nejlepším týmům určitě patří, což dokazují poslední dobou v tabulce španělské ligy i hrou. Já ale věřím, že předvedeme dobrý výkon a řádně je pozlobíme,“ dodává obránce Plzně.

Domácí tým je určitě favoritem zápasu, ale Plzeň chce ve Španělsku překvapit. „Nechci tipovat, budu spokojený, když předvedeme výkon na úrovni a budeme moct ze hřiště odejít se vztyčenou hlavou,“ uzavírá František Rajtoral.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál