All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo
Informace pro fanoušky cestující do Lugana
18.10.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky cestující do Lugana

Plzeňskou Viktorii čeká ve čtvrtek další zápas základní skupiny Evropské ligy. Zápas s Luganem se odehraje v Luzernu na stadionu Swissporarena. Zde přinášíme základní informace pro fanoušky, kterých se do Švýcarska chystá okolo tisícovky.

Viktoriány čeká v důležitém utkání prakticky domácí atmosféra. Do Luzernu míří téměř tisícovka fanoušků. „Máme informace, že návštěva nebude vysoká. Pořadatelé očekávají maximálně dva a půl tisíce diváků, z toho velká část právě fanoušků Viktorie,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Výkop utkání ve Swissporareně je v 19.00. Fanoušci budou na stadion vpuštěni 90 minut před výkopem, je pro ně vyčleněný sektor C6 (na obrázku).

Vchod do sektoru je z boční ulice a je vyhrazený jen pro fanoušky hostujícího týmu. Před sektorem je možnost od rána zaparkovat i autobusy, na vše bude dohlížet pořadatelská služba. Osobní automobily mohou využít parkovacích ploch v okolí stadionu. „Míst na parkování je dostatek,“ upřesňuje mluvčí klubu.

Na stadionu platí standardní bezpečnostní opatření, samozřejmostí je zákaz pyrotechniky. Právě na její používání je ve Švýcarsku nahlíženo velmi přísně. V Luzernu vládne v těchto dnech příjemné slunečné počasí, jasná obloha a 20 stupňů. „Věříme, že si naši fanoušci užijí příjemný výlet a vše se obejde bez jakýchkoli problémů. Děkujeme jim, že jedou podpořit Viktorku na důležitý zápas,“ uzavírá mluvčí klubu.


Příjezdová cesta k sektoru fanoušků Viktorie Plzeň.

Přístupová cesta k sektoru.

Přístup k sektoru.

Rohový sektor hostí.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál