All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo
Informace pro fanoušky cestující na Slavii
3.3.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky cestující na Slavii

V neděli 5. března se představí plzeňští fotbalisté v rámci 19. kola ePojisteni.cz ligy v utkání se Slavií Praha, které se od 16:00 hodin odehraje v pražském Edenu. S ohledem na zajištění bezpečnosti návštěvníků stadionu, připravil pražský klub několik rad a doporučení pro plzeňské fanoušky, kteří pocestují podpořit své fotbalisty.

Přístupová cesta do sektorů hostí označených jako 119-121 je možná pouze jedním vstupem, a to z ulice Pod Altánem, který je i zároveň východem. Na příchod a odchod fanoušků bude dohlížet Policie ČR. Při větším počtu fanoušků doporučuje klub příchod na stadion v dostatečném předstihu. Sektor hostů je vybaven jedním vstupním retardérem a výstupní branou, několika únikovými východy a zároveň brankami pro možný vstup a zásah pořadatelské služby, případně PČR. Sektor je vybaven patřičným počtem WC muži i ženy, rovněž je vybaven samostatným stánkem s občerstvením.

Na stadion vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu nebo držící jakékoli zbraně, vlajkové tyče apod., na vstupech se realizují standardní bezpečnostní prohlídky a v souladu s metodikou FAČR a LFA platí před, při i po utkání zákaz jakékoli pyrotechniky. Osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší některý z bodů Návštěvního řádu umístěného u vstupu do sektoru, nebudou do sektoru vpuštěni, případně budou vyvedeni ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného. Sektor hostů je od ostatních sektorů a diváků na tribuně východ oddělen oplocením a bezpečnostní sítí, rovněž budou vyblokovány okolní sektory a po celé délce bude rozmístěna pořadatelská služba. Pořadatelská služba bude úzce spolupracovat s policií a v případě potřeby ji požádá o součinnost případně provedení zásahu. Sektor hostů je rovněž monitorován kamerovým systémem. Návštěvní řád ZDE.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál