Týden pohodlí na viktorce
Informace pro fanoušky cestující na zápas do Vídně
19.10.2015
FCVP
Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky cestující na zápas do Vídně

Utkání základní skupiny Evropské ligy mezi Rapidem Vídeň a Viktorií Plzeň se nezadržitelně blíží. Už nyní je jisté, že zápas v hlavním městě našich jižních sousedů přivítá jednu nejpočetnějších fanouškovských výprav ze západu Čech v rámci doposud absolvovaných výjezdů na duely evropských pohárů. Rakouský klub připravil pro plzeňské příznivce několik užitečných doporučení. Jejich dodržením předejdou fanoušci jakýmkoli organizačním komplikacím.

Všichni příznivci červeno-modrých barev, kteří do Vídně dorazí osobními auty, mají možnost zaparkovat na parkovišti „P2“ nedaleko Ernst-Happel-Stadion. Doporučení z rakouské strany zní, že zaparkovat je možné pouze do 16:00 hodin. Vlivem snadné dostupnosti stadionu z tohoto parkoviště se odpoledne toto parkoviště zcela zaplní. Parkoviště „P2“ se otevírá už v 9:00 hodin dopoledne a za cenu 10 € je možné zde parkovat po dobu 15 hodin.

Fanouškům, kteří se přes den budou zdržovat v centru Vídně, doporučuje rakouský klub použít k cestě na stadion pouze linku metra U3 a vystoupit na stanici "Schlachthausgasse". Stadion je od zastávky metra vzdálen přibližně 10 minut chůze.

Na stadion je povoleno vnášet bannery i vlajky, ale pouze za předpokladu, že držadla těchto vlajek nebudou z dřevěného nebo podobně pevného materiálu. Povoleny jsou pouze vlajky na pružných plastových tyčích.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál