Puma Future v2All-in permice 2018/2019
Jednoznačným cílem pro Bukurešť je naše vítězství, shodují se viktoriáni
2.11.2016
FCVP
Aktuální zprávy

Jednoznačným cílem pro Bukurešť je naše vítězství, shodují se viktoriáni

Viktorii Plzeň čeká ve čtvrtek 3. listopadu zápas základní skupiny Evropské ligy s Astrou Giurgiu. Rumunský celek dokázal Viktorii přeskočit v tabulce, když ji v předešlém zápase porazil v Doosan Areně 2:1. Viktoriáni budou chtít svému soupeři oplatit porážku stejnou mincí.

„Domácí zápas proti Astře jsem sledoval z tribuny a nebylo mi při něm moc dobře. Utkání jsme nezvládli, dopustili jsme se hrubých chyb v rozehrávce a soupeř to potrestal. Když se vyvarujeme podobných chyb, věřím, že máme na to, abychom v Bukurešti zvítězili,“ říká kapitán týmu Roman Hubník. „V útoku mají výborného Alibece, který je na tom skvěle silově. V Plzni na něj spoléhali a podobně tomu může být i v Bukurešti. Musíme si na něj dát pozor,“ dodává Hubník.

„Čeká nás zápas, ve kterém musíme bezpodmínečně zvítězit, abychom si udrželi naději na postup. V poslední době sice nemáme v pohárech dobrou bilanci, ale teď přichází pravý čas zlomit ji. Absolvovali jsme kvalitní přípravu u videa, teď bude záležet na tom, jak ji dokážeme přenést na hřiště, což vždycky není jednoduché,“ přidává se Jan Kopic. „Já osobně udělám maximum, abych pomohl týmu. Nad tím, jestli to bude třeba vstřeleným gólem nebo něčím jiným, co nám pomůže vyhrát, nepřemýšlím. Důležité je zvítězit,“ uzavírá odhodlaně plzeňský záložník.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál