Vstupenky v prodej Beer-Sheva
Týden viktoriánských šperkůRepre a Opava
Nemůžeme si dovolit zaváhat, uvědomuje si trenér Bečka
12.5.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Nemůžeme si dovolit zaváhat, uvědomuje si trenér Bečka

Viktoria Plzeň neskládá zbraně a chystá se na páteční ligový duel s Mladou Boleslaví. Trenér Zdeněk Bečka hodlá ze svého týmu vymáčknout při zápase se čtvrtým týmem ePojisteni.cz ligy maximum.

Banner do článků prodej na EL
Viktoriáni budou chtít především rychle zapomenout na nepodařené utkání v Jablonci. „Fanouškům bychom se chtěli za druhý poločas minulého duelu omluvit kvalitní hrou, která nás dovede k vítězství. Věřím, že o titul se bude bojovat až do posledního kola. My si teď nemůžeme dovolit ztratit ani bod,“ uvědomuje si trenér Bečka. „Hráči si uvědomují, o co hrají. Je z nich cítit, že chtějí odpracovat zpackaný poločas v Jablonci,“ dodává.

Viktorii čeká soupeř, který stále živí naděje na start v předkolech evropských pohárů. „Boleslav bojuje o čtvrté místo, tedy o pohárovou Evropu. Nečeká nás tedy nic jednoduchého. Chceme ale pouze jediné – získat tři body a zvítězit,“ říká odhodlaně Bečka, který bude mít k dispozici všechny hráče v mužstvu. „Po karetním trestu se vrací Marek Bakoš, kádr máme tedy kompletní. Vybírat můžeme z dvaceti hráčů a věřím, že vybereme tu nejsilnější možnou sestavu,“ přemýšlí hlavní kouč Viktorie Plzeň.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál