All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo
Ve středu pole musíme být důraznější, říká po remíze Pavel Vrba
11.3.2018
FCVP
Rozhovory

Ve středu pole musíme být důraznější, říká po remíze Pavel Vrba

Viktoriáni v zápase se Slovanem Liberec vstřelili dvě branky, které ovšem na vítězství v utkání 20. kola HET ligy nestačily. Na góly Chorého a Krmenčíka odpověděli stejnou mincí Pulkrab s Breitem a oba soupeři si tak body rozdělili rovným dílem.

Viktoria si s Libercem v prvním poločase věděla rady, druhá půle ovšem byla z plzeňského pohledu matnější. „Po brance na 2:1 asi hráči chtěli hrát ze zajištěné obrany. Soupeř na nás ale zatlačil a my najednou neměli druhé míče ani odražené balóny. Je dost možné, že se na nás podepsal i náročný program,“ hodnotí rozhodující fázi zápasu trenér Pavel Vrba. „Je to chyba, toto by se nemělo stávat. Hlavně ve středu pole bychom měli být v podobných situacích důraznější. Pokud vedeme 1:0 a 2:1, měli bychom takovýto zápas zkrátka zvládnout,“ dodává.


Do zápasu poslal po dlouhé době základní sestavu s dvěma útočníky. „Oba dva vstřelili branku, čímž splnili svůj úkol. Krmenčík i Chorý navíc byli v útočné fázi důrazní a mohli přidat i další góly. Myslím si, že toto není špatný tah a může to být jedním z řešení do dalších utkání,“ přemýšlí Vrba.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál