Puma Future v2All-in permice 2018/2019
Viktoria Plzeň uctí památku Františka Rajtorala při sobotním zápase s Duklou Praha
27.4.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Viktoria Plzeň uctí památku Františka Rajtorala při sobotním zápase s Duklou Praha

Plzeňský klub v uplynulém týdnu zasáhla tragická zpráva o úmrtí bývalého hráče Viktorie Františka Rajtorala. Od nedělního večera se ve Štruncových sadech scházejí fanoušci, kteří umisťují na pietní místo zapálené svíčky a pokládají květiny. Hráčově památce bude věnovaný i sobotní ligový zápas.

U pietního místa před recepcí Doosan Areny budou moci na Františka Rajtorala vzpomenout fanoušci i v sobotu. Památku hráče, který oblékal červeno-modrý dres s půlroční přestávkou od roku 2009 až do podzimu 2016, uctí plzeňský klub i před samotným utkáním. „Na všech ligových stadionech v České republice bude před zápasy 26. kola uctěna hráčova památka. Ve Štruncových sadech jsme se rozhodli i po domluvě s fanoušky pro minutu potlesku,“ informuje tiskový mluvčí Václav Hanzlík.

Viktoria Plzeň navíc oficiálně vyřadí číslo 27, se kterým František Rajtoral nastupoval. S tímto číslem od svého příchodu do Štruncových sadů hrál Andreas Ivanschitz. „Pochopitelně se ho vzdávám. Je to pro mě to nejmenší, jak můžu Františka uctít,“ neváhá rakouský záložník, který bude nově oblékat dres s číslem 33.

O sobotní zápas je mezi viktoriány obrovský zájem. V tuto chvíli je v prodeji posledních sto vstupenek.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál