Puma Future v2All-in permice 2018/2019
Viktoria zve fanoušky na přípravné zápasy s Domažlicemi a Ústím nad Labem
6.1.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Viktoria zve fanoušky na přípravné zápasy s Domažlicemi a Ústím nad Labem

Viktoria Plzeň odehraje v příštím týdnu hned dvě přípravná utkání na vlastní půdě. V úterý 10. ledna od 16:30 přivítá na hřišti tréninkového areálu v Luční ulici tradičního soupeře z Domažlic, o čtyři dny později v sobotu přicestuje k zápasu druholigový tým Ústí nad Labem. Duel začíná v 10:30.

Na obou zápasech bude vybíráno vstupné ve výši čtyřiceti korun. Veškerý výtěžek bude investován do rozvoje mládežnického fotbalu pod hlavičkou Viktorie Plzeň. Držitelé permanentních vstupenek na sezónu 2016/2017, děti do 15 let a vozíčkáři mohou navštívit přípravné duely zdarma.

Připraven bude také stánek s občerstvením i stánek Viktoria shopu, který nabídne všem fanoušků výprodejové ceny šál, čepic, triček a dalších produktů v červeno-modrých barvách. Přímo na místě si budete moci pořídit například modré či bílé tričko FCVP od Pumy za speciální cenu 274 Kč. 

„Jde o jediné dva zápasy, které během zimní přestávky odehrajeme v domácích podmínkách. Věříme tedy, že se fanoušci přijdou podívat na nové tváře v týmu a podpořit Viktorku,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík a zároveň žádá fanoušky, aby zvážili, kde během zápasů zaparkují. „Ideální je zaparkovat na parkovišti za severní věží Doosan Areny a dojít do Luční ulice přes most pěšky. U tréninkového areálu jsou omezené možnosti parkování.“
  
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál