All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo
Viktoriáni vybrali nejhezčí vlajky nakreslené žáky základních škol
21.3.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Viktoriáni vybrali nejhezčí vlajky nakreslené žáky základních škol

Viktoria vyhlásila velkou soutěž pro všechny základní školy, se kterými spolupracuje. Zadání bylo jednoduché – navrhnout vzhled vlajky na Rodinnou tribunu Hitrádia FM Plus s plzeňskou fotbalovou tematikou. Hráči Jan Kovařík a Lukáš Hejda pak vybrali ty nejhezčí tři.

„Nebylo moc lehké zvolit tři nejhezčí, jelikož všechny návrhy měly něco do sebe,“ řekl Kovařík, s nímž souhlasil i jeho velký kamarád Hejda: „Je to tak. Rozhodování tak chvilku trvalo, ale nakonec jsme s Kovim dokázali vybrat ty tři nejpovedenější.“

Za nejlepší vlajku byla zvolena ta z titulní fotografie článku. Nakreslili ji žáci Heinová, Vilímek, Gadač, Gaszczyk, Soupír a Perlíková ze třídy 6.B ze 33. základní školy v Plzni. Ti se tak nyní mohou těšit z toho, že jejich návrh bude vyroben a použit při domácích zápasech Viktorie na Rodinné tribuně. Navíc je čeká osobní návštěva vybraných hráčů a podepsané plakáty.

To, že 33. základní škola má velmi kreativní žáky, se potvrdilo obsazením i druhého místa v této anketě – 15 žáků třídy 5.A se podílelo na výrobě této povedené vlajky:


Jejich návrh bude vyvěšen na Rodinné tribuně, společně s podepsanými plakáty je čeká i komentovaná prohlídka Doosan Areny.

Třetí nejlepší návrh vyrobili žáci 7. třídy z 28. základní školy v Plzni a těšit se mohou na podepsané plakáty od všech hráčů a vyvěšení jejich návrhu na Rodinné tribuně:


„Chtěli bychom všem školám, které se do soutěže zapojily, poděkovat. Jejich návrhy byly opravdu podařené a jsme rádi, že je nabídnuté možnosti výher motivovaly k takové kreativitě. Již se těšíme, až budou vlajky použity na tribuně!“ vzkázal tiskový mluvčí klubu Václav Hanzlík.

K vidění budou již při nadcházejícím domácím utkání s Teplicemi, které je na programu v sobotu 1. dubna od 20:15 hodin.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál