Puma Future v2All-in permice 2018/2019
Vstupenky na utkání v Rakousku v prodeji od soboty
6.10.2015
FCVP
Aktuální zprávy

Vstupenky na utkání v Rakousku v prodeji od soboty

Očekávaný duel v Rakousku se blíží. Ve čtvrtek 22. října se Viktoria Plzeň představí na hřišti Rapidu Vídeň ve veledůležitém zápase základní skupiny Evropské ligy. „Otázky směrem k tomuto duelu se začaly objevovat prakticky ihned po losu základních skupin, o vstupenky je obrovský zájem. Ještě před startem prodeje můžeme s jistotou prohlásit, že ve Vídni požene Viktorii plně zaplněný sektor hostujících fanoušků,“ říká k zájmu příznivců Viktorie tiskový mluvčí plzeňských fotbalistů Pavel Pillár.

Vstupenky se začnou prodávat v sobotu 10. října od 9 hodin na hlavních pokladnách Doosan Areny (u vstupu z Pallovy ulice). „Od Rapidu jsme dostali k dispozici celkem 2400 vstupenek do sektoru hostujících fanoušků, z toho 1550 bude dáno k dispozici držitelům permanentních vstupenek Viktorie. Zbylých 850 vstupenek bude použito pro potřeby hráčů a obchodních partnerů klubu,“ uvedl základní informace Pillár. „Jsme poučeni z předchozích předprodejů a 1550 vstupenek určených k sobotnímu prodeji můžeme fanouškům garantovat. Vstupenky nedostaly k dispozici žádné cestovní kanceláře ani další subjekty mimo klubové dění.“

Na jednu platnou permanentku si fanoušek bude moct zakoupit jednu vstupenku v hodnotě 26 euro (710 Kč). Platba bude možná jen v hotovosti. Jeden fanoušek bude moct nakoupit vstupenky maximálně proti 5 permanentkám. „Naším cílem bylo, aby jeden fanoušek mohl vystát frontu pro sebe a 4 další kamarády z řad permanentkářů, což odpovídá naplněnému autu. Stanovením maximálního počtu 5 vydaných vstupenek na člověka chceme zabránit tomu, aby jeden člověk vykoupil na vybrané permanentky velký počet vstupenek a zanechal za sebou ve frontě množství zklamaných zájemců,“ vysvětluje Pillár.

„Jsme přesvědčeni, že stanovená kvóta 1550 vstupenek bude vyčerpána během několika málo hodin. Pokud by tomu tak nebylo, pokračoval by prodej pro držitele permanentních vstupenek také od nedělních 9 hodin. Případný volný prodej pro fanoušky bez permanentních vstupenek by se otevřel v pondělí, ale tento scénář je dle dosavadního zájmu fanoušků velmi nepravděpodobný,“ dodává mluvčí Viktorie.

U okének si budou moct fanoušci zvolit ´klasické´ vstupenky nebo variantu ´kotel´. „Všechny nabízené vstupenky budou prodávány do sektoru hostujících příznivců. Tímto postupem chceme však pomoci tomu, aby fanoušci vyznávající aktivní způsob povzbuzování byli sjednoceni ideálně v jednom prostoru, a mohli tak vytvořit opravdu bouřlivou kulisou,“ zakončuje veškeré informace Pillár.

PRODEJNÍ ČASY VSTUPENEK NA RAPIDDržitelé permanentek:
So 10. 10. 9 – 15 hlavní pokladny

Ne 11. 10. 9 – 15 hlavní pokladny

Volný prodej:
Po 12. 10. 9 – 17 hlavní pokladny
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál