Tak jako vždy, i před nedělním zápasem se Sigmou Olomouc, si budou moci návštěvníci Doosan Areny zakoupit si klubový bulletin Viktorián. Ten bude opět slosovatelný a na výherce čekají během poločasové přestávky zajímavé ceny.

Tak jako vždy, i před nedělním zápasem se Sigmou Olomouc, si budou moci návštěvníci Doosan Areny zakoupit si klubový bulletin Viktorián. Ten bude opět slosovatelný a na výherce čekají během poločasové přestávky zajímavé ceny.

Po svém zranění v Ostravě se vrátil nejen do sestavy Viktorie, ale i do výběru trenéra Michala Bílka. Ano řeč je o Danu Kolářovi, se kterým jsme připravili obsáhlý rozhovor doplněný řadou fotografií. Fotbalové úspěchy sbíral už svého předchozího angažmá ve Spartě. Po přestupu do Viktorie si připsal  mistrovský titul, vítězství v domácím poháru i superpoháru a zahrál si v Lize mistrů. Nyní Daniel Kolář bojuje s Viktorkou v Evropské lize i Gambrinus lize, nastupuje v českém národním týmu a věří, že konto jeho úspěchů se bude rozšiřovat i nadále.

„Všem se nám v mistrovské sezóně dařilo. Pro mne osobně to byl také nadmíru vydařený ročník. Nastřílel jsem hned třináct branek, což je opravdu hezké číslo. Nejsilnějším zážitkem pro mě samozřejmě byly oslavy spojené se ziskem titulu,“ vzpomíná na nezapomenutelné období. „Když se řekne mistrovský rok, vybaví se mi mnoho zápasů. Myslím si, že důležité utkání, které nás přiblížilo k titulu, bylo v Teplicích, kde jsme zvítězili 1:0 a já vstřelil vítěznou branku. Po něm nám už všichni říkali, že titul bude určitě náš. Nezapomenutelné je také domácí střetnutí s Ústím nad Labem, kdy na nás přišel poprvé celý stadion. Zvítězili jsme 7:0. Nemůžu opomenout také zápas na Letné, který rozhodl Petr Jiráček,“ vyjmenovává v rozhovoru klání, která mu utkvěla nejvíce v paměti z mistrovské sezony.

Neopomenuli jsme na představení soupeře a pohled do historie vzájemných zápasů. Připomeneme si rovněž poslední zápasy v Českých Budějovicích a na Slavii. Nahlédneme pod pokličku juniorského týmu, který v posledním zápase deklasoval sedmi brankami celek Bohemians 1905. Chybět nemohou ani informace z mládežnických a ženských týmů Viktorie. Bulletin je navíc slosovatelný o zajímavé ceny. Ty si výherci převezmou během poločasové přestávky. Přejeme příjemné čtení, magazín za tradičních 19 Kč si můžete zajistit u všech vchodů a kolportérů.