Mládežnický program byl o víkendu opět nabitý. Dorostenci do 19 let porazili Pardubice díky dvěma trefám Arzbergera 2:0. O dva roky mladší kolegové si ve šlágru vyšlápli na Slavii.

Viktoria Plzeň U19 – Fotbal Pardubice U19 2:0

„Z našeho pohledu šlo o dva rozdílné poločasy. V prvním byly lepší Pardubice, do toho druhého jsme vstoupili velmi dobře. Pomohly nám dva slepené góly Arzbergera,“ pochvaloval si kouč Viktorie Jiří Kohout. Plzeň si tak nadále drží druhé místo v tabulce.

Branky: 60. Arzberger, 62. Arzberger.
Sestava Plzně: Šampalík – Šastný (46. Ryška), Míka, Čihák, Bartůněk – Pavlík (C), Petr (88. Kapuscinský) – Vilček, Pihrt (77. Řezáč), Arzberger (70. Štursa) – Kepl.

KOMPLETNÍ TABULKA ZDE

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Viktoria Plzeň U17 – Slavia Praha U17 2:1pen.

I sedmnáctka se nadále drží na druhém místě, když zvládla důležitý souboj se třetí Slavií. „Remíza je spravedlivým výsledkem, v penaltovém rozstřelu jsme byli šastnějším týmem,“ řekl trenér Plzně Jiří Žilák. Jeho celé hodnocení a reportហnajdete po rozkliknutí detailu zápasu.

Branky: 8. Vrba – 61. Čvančara.
Penalty: 5:4.
Sestava Plzně: Valeš – Fišer, Žilák, Uzlík (C), Selnar, Hranáč, Šulc, Štursa, Brož (69. Heller), Vrba (65. Zajíček), Němec (61. Klich).

Viktoria Plzeň U16 – Slavia Praha U16 3:4pen.

Tým do 16 let přivítal na svém hřišti vedoucí Slavii. Díky skvělé čtyřminutovce ve druhém poločase ji dokázal obrat alespoň o bod, na penalty už byli šastnější hosté z Prahy.

„Bylo to náročné utkání proti velmi kvalitnímu soupeři. V prvním poločase jsme působili zakřiknutě, do toho druhého jsme vstoupili aktivně. V pokutových kopech byli hosté kvalitnější, utkání ale mělo vysokou úroveň,“ hodnotil zkráceně trenér Josef Parlásek.

Branky: 56. Lehký (pen.), 58. Pecháček, 60. Kuhajda (pen.) – 21. Stárek, 26. Vlasák, 71. Vlasák.
Penalty: 1:3.
Sestava Plzně: Edelman – Halász (C), Strmiska, Ruda, Petrmichl – Pavlík (52. Lehký), Kuhajda, Kodýdek (72. Dotzauer) – Koranda (52. Popovič), Pecháček (72. Dotzauer), Václavík.

Viktoria Plzeň U15 – Příbram U15 0:5

Jednoznačným výsledkem skončilo utkání mezi Viktorií Plzeň a Příbramí. Souboj hráčů do 15 let vyhráli hosté 5:0. Po čtyřech utkáních nadstavbové části o udržení se ale Západočeši drží na druhém místě.

Branky: 12. Gabriel, 22. Vostárek, 43. Dolejš, 50. Budínský, 65. Hošek.
Sestava Plzně: Drda – Jílek (C), Mertl (36. Sabol), Brýla (36. Drtil), Pešek, Patrovský (36. Votava), Šoul, Šimek, Královec (46. Renza), Koželuh, Krátký (54. Kolerus).

Viktoria Plzeň U14 – Příbram U14 4:2

Čtrnáctka duel s Příbramí dokázala zvládnout. „Šlo o oboustranně vyrovnaný zápas. Kluci byli dobře nabuzení a skutečně makali, výhru jsme si dnes zasloužili. Kluky chválíme,“ hodnotil spokojený kouč Josef Šneberger. Celé jeho hodnocení najdete v detailu zápasu.

Branky: 8. Agapkin, 24. Jedlička, 35. Agapkin, 51. Benedikt – 4. Kudelňák, 60. Kudelňák.
Sestava Plzně: Ivanič – Benedikt, Karásek, Vanc (C), Šticha (36. Bešta) – Holík (36. Sojka), Vobruba (36. Planeta) – Nedvěd, Prokop (36. Velfl), Agapkin (36. Krůta) – Jedlička.

Viktoria Plzeň ženy – Dukla Praha ženy 0:1

Ženy Viktorie podlehly Dukle 0:1, když jedinou branku ve 32. minutě vsítila hostující Rychtarová. Plzeňanky se však v tabulce nadstavbové části o udržení drží na prvním místě tabulky s 12 body a skóre 25:43.

Fotogalerii z utkání najdete pod článkem.

Branka: 32. Rychtarová.
Sestava Plzně: M. Radová – Tauberová, Ondrášková (C), Nehodová, Pacandová (68. Lukešová), Ranglová (36. Švábová), Markelová, Hanžlová, Mikešová (64. Kolorosová), Roztočilová, Mrázová.

Viktoria Plzeň st. žákyně – Sparta Praha st. žákyně 0:9

Souboj prvního s druhým celkem vyzněl daleko lépe pro sparanky, které v Plzni vyhrály vysokým rozdílem 9:0.

Branky: 9. Šubrtová (pen.), 18. Šubrtová, 31. Galbavá, 33. Galbavá, 56. Marcinková, 57. Šubrtová, 59. Rybínová, 66. Tomanová, 67. Rybínová.
Sestava Plzně: Pančochová – Vendula Stejskalová, Hraničková, Remiášová, Polcarová, Vorlová, Štichová, Ajazi (C), Veronika Stejskalová, Stupková, Smejkalová, J. Pavlíčková, Trojanová, Klepsová, Marcelová, Menclová.

Viktoria Plzeň Plzeň ml. žákyně – Sparta Praha ml. žákyně 0:2

I souboj mladších žákyň vyzněl lépe pro hráčky Sparty, jež vyhrály 2:0.

Branky: 13. Dvořáková, 35. Ostrá.
Sestava Plzně: Polívková (Menclová) – K. Pavlíčková, Sutnarová, Košiková, Vondrovicová (C), J. Pavlíčková, Mifková, Rutová, Klepsová, Holubová, Novotná, Cinková, Jančová, Marcelová.