Mládežnické a ženské výběry byly v akci, program byl skutečně nabitý. Dorost U19 získal dva body v Opavě, výběry U17 a U16 uspěly na hřišti Teplic. Patnáctka i čtrnáctka porazila Meteor. Ženy na úvod nadstavbové části o udržení dokázaly porazit brněnskou Zbrojovku.

Opava U19 – Viktoria Plzeň U19 1:2pen.

Svěřenci trenéra Jiřího Kohouta získali na hřišti Opavy dva body a nadále jsou na druhém místě tabulky, o bod před třetím Hradcem Králové. Na vedoucí Spartu ztrácí pět bodů.

„Vše podstatné ohledně výsledku se událo v prvních minutách zápasu. Oba týmy se posléze snažily o vítězství a měly k němu přibližně stejně, následný penaltový rozstřel vyšel tentokráte nám, když jsme proměnili všech pět penalt,“ hodnotil duel trenér Kohout. Celé hodnocení a statistiky najdete po rozkliknutí detailu zápasu.

Branky: 8. Hurta (PK) – 4. Pihrt.
Sestava Plzně: Šampalík – Kadar, Míka, Čihák, Bartůněk (89. Šastný) – Pavlík (C), Petr – Pihrt, Řezáč (78. Arzberger), Vilček – Kepl (66. Štursa).

KOMPLETNÍ TABULKA ZDE

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Teplice U17 – Viktoria Plzeň U17 0:4

Mladší dorostenci do 17 let potvrdili roli favorita a vyhráli na hřišti Teplic s přehledem 4:0. Nadále se tak drží na druhém místě tabulky se 43 body, vedoucí Sparta jich má o 6 více.

Branky: 19. Selnar, 36. Václavík, 48. Vrba, 74. Václavík.
Sestava Plzně: Valeš – Fišer, Václavík, Žilák, Uzlík (C), Selnar, Hranáč, Brož, Vrba (77. Petrmichl), Zajíček (56. Heller), Němec (77. Lehký).

Teplice U16 – Viktoria Plzeň U16 0:2

Dorost do 16 let rovněž v Teplicích dokázal urvat všechny tři body, o výhru 2:0 se v rozmezí čtyř minut postarali Koranda se Strmiskou. Viktoriáni jsou v lize třetí a na druhou Spartu ztrácí devět bodů, stejný náskok pak mají před čtvrtým Hradcem Králové.

„Celkově celé mužstvo pracovalo celý zápas dobře do defenzivy, nicméně zejména ve druhém poločase nám chyběla větší aktivita k soupeřovo brance,“ hodnotil výkon týmu trenér Plzně Josef Parlásek.

Branky: 36. Koranda, 40. Strmiska.
Sestava Plzně: Riedl – Halász (C), Strmiska, Ruda, Kavka (64. Petrmichl) – Kuhajda, Pavlík (72. Lehký), Kodýdek (70. Valeš) – Koranda (60. Dotzauer), Pecháček (72. Strnad), Popovič (55. Kotěšovec).

Viktoria Plzeň U15 – Meteor Praha U15 3:1

Ve třetím utkání nadstavbové části dosáhla Viktoria na druhou výhru, první za tři body. Pražský Meteor porazila na domácím hřišti 3:1, hattrickem se o to zasloužil Martin Patrovský.

Branky: 11. Patrovský, 51. Patrovský, 70. Patrovský – 42. Němec.
Sestava Plzně: Šulc – Renza, Sabol, Brýla (36. Jílek), Pešek, Votava, Patrovský, Šoul (36. Mertl), Královec, Koželuh (C), Kolerus (36. Drtil).

Viktoria Plzeň U14 – Meteor Praha U14 1:0

O první výhře týmu U14 v nadstavbové části rozhodla jediná branka, kterou zařídil TomᚠJedlička. „Šlo o oboustranně vyrovnané utkání. Vytvořili jsme si dost šancí, což je pozitivem, ale negativem je naše nízká efektivita v zakončení. Tým ale můžeme pochválit,“ hodnotil trenér Josef Šneberger.

Branka: 43. Jedlička.
Sestava Plzně: Ivanič – Bešta (36. Benedikt), Karásek, Vobruba, Brož – Holík, Planeta (C) – Šticha (36. Agapkin), Prokop (36. Velfl), Nedvěd (51. Krůta) – Jedlička.

Příbram U13 – Viktoria Plzeň U13 3:2

Branky: 5. Sýbek, 10. Sýbek, 13. Sýbek – 8. Košík, 38. Falout.
Sestava Plzně: Daněk, Fořt – Čeliš (C), Čermák, Dolejš, Doube, Falout, D. Keltyčka, T. Keltyčka, Košik, Mertl, Motlík, Prokop, Rádl, Řeřicha, Štauber, Urbánek.

Viktoria Plzeň U13 – Sparta Praha U13 3:4

Branky: 28. Štauber, 67. Řeřicha, 68. Řeřicha – 11. Krulich, 29. Jandovský, 40. Horák, 76. Rott.
Sestava Plzně: Daněk, Fořt – Čeliš (C), Čermák, Dolejš, Doubek, Falout, D. Keltyčka, T. Keltyčka, Košik, Mertl, Motlík, Prokop, Rádl, Řeřicha, Štauber, Urbánek.

Příbram U12 – Viktoria Plzeň U12 4:11

Branky: 7. Plot, 41. Jonák, 42. Čajko, 52. Rehák – 8. Dvořák, 11. Se. Horváth, 14. Houdek, 20. Fremr, 22. Gaszczyk, 29. Červený, 44. Šot, 52. Vilímek, 58. Gaszczyk, 60. Si. Horváth.
Sestava Plzně: Krištofovič C) – Fremr, Gadač, Gaszczyk, Se. Horváth, Hrdina, Soupír, Kulišan, Houdek, Si. Horváth, Šot, Vilímek, Šedivý, Dvořák, Červený.

Viktoria Plzeň U12 – Sparta Praha U12 4:3

Branky: 6. Šedivý, 16. Houdek, 24. Gadač, 41. Suchý – 21. Tošnar, 69. Cettl, 72. Kerbach
Sestava Plzně: Krištofovič (C), Petr – Fremr, Gadač, Gaszczyk, Se. Horváth, Soupír, Kulišan, Houdek, Šot, Vilímek, Šedivý, Dvořák, Červený, Suchý, Trojan, Hašek.

„V Příbrami jsme se opět chtěli vrátit na vlnu herní euforie. Dokázali jsme spoustu věcí z tréninku přenést do utkání, bohužel jsme ale měli výpedk ve třetí třetině, na tom musíme zapracovat,“ hodnotil první duel kouč Martin Vísner. K druhému zápasu ve zkratce dodal: „V první třetině jsme hru kontrolovali, závěr zápasu z naší strany byl zbytečně nervózní. Přesto si kluci zaslouží pochvalu, v krizových situacích nás také podrželi oba brankáři.“

Viktoria Plzeň ženy – Zbrojovka Brno ženy 5:1

Do nadstavbové části o udržení vstoupily ženy Viktorie tou pravou nohou, když doma porazily Brno 5:1. Hattrick opět zaznamenala opora Plzně Gabriela Šlajsová, mladá útočnice vstřelila své tři branky během 23 minut.

Branky: 34. Šlajsová, 43. Šlajsová, 57. Šlajsová, 68. Markelová, 74. Mrázová – 80. Honková.
Sestava Plzně: M. Radová – Ondrášková, Krejčová (46. Pacandová), Nehodová, Hanžlová (77. Švábová), Markelová, Tauberová, Mrázová, Roztočilová (77. Plháková), Mikešová (69. Ranglová), Šlajsová (69. Knödlová).

Slovan Liberec st. žákyně – Viktoria Plzeň st. žákyně 1:13

I druhé utkání nadstavby zvládly starší žákyně Viktorie s přehledem, když vyhrály 13:1 na hřišti Liberce. Skvělý výkon podala především Anita Ajazi, která dala hned deset gólů.

Branky: 54. Jakubcová – 3. Smejkalová, 9. Ajazi, 15. Ajazi, 19. Ajazi, 28. Vendula Stejskalová, 36. Ajazi, 38. Ajazi, 46. Ajazi, 52. Ajazi, 59. Štichová, 62. Ajazi, 64. Ajazi, 68. Ajazi.
Sestava Plzně: Menclová – Vendula Stejskalová, Hraničková, Vorlová, Štichová, Ajazi (C), Veronika Stejskalová, Stupková, Smejkalová, J. Pavlíčková, Trojanová, Klepsová, Rutová, Vondrovicová, Marcelová.

Slovan Liberec ml. žákyně – Viktoria Plzeň ml. žákyně 6:1

Branky: 14. Mauerová, 17. Lamačová, 30. Černá, 39. Mauerová, 42. Lamačová, 46. Lamačová – 20. Rutová.
Sestava Plzně: Polívková – K. Pavlíčková, Sutnarová, Cinková, Košiková, J. Pavlíčková, Vondrovicová, Rutová, Klepsová, Holubová (C), Novotná, Marcelová, Mifková, Benešová, Zeithamlová, Jančová.