Dorostenci U19 podlehli po vyrovnání z 0:2 Baníku Ostrava na penalty. Hráči kategorie do 17 let si vyšlápli na Mladou Boleslav a porazili ji vysoko 5:1. Žáci U15 vezou dva body ze hřiště pražského Meteoru. Ženy před rekordní návštěvou uhrály bod na Julisce.

Viktoria Plzeň U19 – Baník Ostrava U19 2:3pen.

„Do zápasu jsme vstoupili aktivně. V první půli jsme byli více na míči a soupeř spoléhal spíše na brejky. Ve druhé půli se soupeř ujal vedení 2:0, kluci ale nesložili zbraně a vyrovnali. Penalty již zvládli lépe hosté,“ řekl k zápasu trenér Jiří Kohout, jehož celé hodnocení najdete v detailu zápasu.

Branky: 62. Čihák, 73. Kepl – 59. Kubík, 60. Chvěja. Penalty: 3:5.
Sestava Plzně: Hrachovec – Ryška, Míka, Čihák, Bartůněk – Petr, Pavlík (C) – Arzberger (62. Selnar), Pfeifer (88. Kapuscinský), Štursa – Kepl.

KOMPLETNÍ TABULKA ZDE

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Viktoria Plzeň U17 – Mladá Boleslav U17 5:1

První poločas zápasu sice skončil za nerozhodného stavu 1:1, ten druhý ale vyšel viktoriánům skvěle. Nastříleli v něm čtyři branky a Mladou Boleslav porazili 5:1. „Především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase je vítězství zasloužené. Hlavně v závěrečené třicetiminutovce jsme na hřišti dominovali,“ líbilo se koučovi Jiřímu Žilákovi.

Branky: 6. Selnar, 46. Vrba, 56. Selnar, 67. Uzlík, 77. Němec – 20. Kalabis.
Sestava Plzně: Mařík – Brož (41. Plecitý), Hranáč, Fišer, Žilák, Uzlík (C), Kraml, Zajíček (46. Heller), Němec, Vrba (56. Klich), Selnar (70. Patrovský).

Viktoria Plzeň U16 – Mladá Boleslav U16 1:2

Dorost U16 na Mladou Boleslav nestačil. „Téměř po celé utkání jsme útočili do plné obrany. Po prvních dvaceti minutách jsme některé hráče vyměnili na postech a došlo k mírnému zlepšení, ale ve druhém poločase jsme vlastními chybami nabídli soupeři šance. Boleslav dvě využila a zvítězila, nᚠvýkon ve druhé půli byl velmi špatný,“ mrzelo Josefa Parláska, jehož celé hodnocení najdete v detailu utkání.

Branky: 38. Koranda – 67. Havlina, 80. Johanides.
Sestava Plzně: Edelman – Petrmichl (71. Krátký), Halász (C), Ruda, Kavka – Kuhajda, Pavlík, Koranda (61. Popovič) – Valeš, Demeter (54. Pecháček), Václavík.

Meteor Praha U15 – Viktoria Plzeň U15 1:2pen.

„V utkání proti mužstvu, které vychází z hlubšího obranného bloku a po zisku míče má velice nepříjemné rychlé protiútoky, jsme postrádali kvalitnější výkon v předfinální a finální fázi ofenzivy. Kluky bychom ale chtěli pochválit, že proti srdnatě bojujícím domácím dokázali vyrovnat a při pokutových kopech prokázali klid a kopací techniku,“ hodnotil duel trenér Štěpán Havránek.

Branky: 5. Němec – 46. Koželuh. Penalty: 3:4.
Sestava Plzně: Šulc – Šimek (36. Kolerus), Šoul, Jílek (C), Mertl – Drtil (36. Krátký), Brýla – Renza (57. Sabol), Pešek, Královec (36. Koželuh) – Votava.

Meteor Praha U14 – Viktoria Plzeň U14 3:2

„Odešli jsme poraženi, ačkoliv jsme vedli již 2:0. Druhý poločas byl z naší strany velice slabý a soupeř skóre otočil. Je to zklamání, opakovaně nejsme soupeře, který dobře brání a soustředí se na rychlý protiútok, schopní přehrát a dotáhnout utkání do vítězství,“ mrzelo kouče Viktorie Josefa Šnebergera.

Branky: 35. Kasal, 45. Škoda, 54. Kasal (pen.) – 4. Prokop, 24. Vobruba.
Sestava Plzně: Daněk – Šticha, Karásek, Vacek, Brož (36. Benedikt) – Vanc (C), Vobruba (36. Holík) – Prokop (36. Nedvěd), Planeta (36. Krůta), Agapkin – Jedlička (36. Velfl).

Dukla Praha ženy – Viktoria Plzeň ženy 0:0

Ženy si zahrály na Julisce před největší návštěvou letošního ročníku 1. ligy žen – před 627 diváky. Zápas nakonec branku nenabídl, oba týmy si po výsledku 0:0 rozdělily po bodu.

Sestava Plzně: M. Radová – Krejčová, Tauberová, Ondrášková (C), Nehodová, Plháková (80. Nesvedová), Pacandová, Markelová, Hanžlová, Mrázová, Ranglová.

Slavia Praha dorostenky – Viktoria Plzeň dorostenky 8:1

Ani v pátém utkání nadstavbové části o titul nedokázaly dorostenky Viktorie bodovat. Se Slavií schytaly nepříjemný debakl 1:8, když jedinou branku vstřelila Veronika Kloudová.

Branky: 4. Kopčová, 32. Šuleková, 49. Kopčová, 53. Kopčová, 58. Hrtánková, 62. Hrtánková, 70. Kopčová, 72. Hrtánková – 55. Kloudová.
Sestava Plzně: Štichová – Lukešová (C), Růžičková, Churanová (54. Peklová), Mirtlová, Baumruková, Charouzová, Kolorosová, Kloudová (61. Gajdošová), Horáčková, Jůnová.

Viktoria Plzeň st. žákyně – DFO Pardubice st. žákyně 1:6

V nadstavbové části podlehly starší žákyně tabulkovému soupeři z Pardubic 1:6. Jedinou trefu Plzně zaznamenala Barbora Polcarová.

Branky: 43. Polcarová – 6. Hýlová, 16. Matějková (pen.), 39. Jedličková, 68. Matějková, 69. Betáková, 70. Hýlová.
Sestava Plzně: Pančochová – Vendula Stejskalová, Skalická, Hraničková, Belšánová, Remiášová, Polcarová (C), Vorlová, Holubová, Veronika Stejskalová, Rutová, Smejkalová, J. Pavlíčková, Trojanová, Klepsová, Marcelová.

Viktoria Plzeň ml. žákyně – DFO Pardubice ml. žákyně 1:8

Mladší žákyně dostaly od Pardubic ještě o dva góly více. Jediný gól Viktorie vstřelila Anna Marie Košiková, viktoriánky padly 1:8 a prohrály popáté v nadstavbové části.

Branky: 28. Košiková - 26. Solničková, 34. Solničková (pen.), 43. Borovičková, 46. Koblížková, 49. Solničková, 50. Koblížková, 53. Koblížková, 59. Kružíková.
Sestava Plzně: Menclová – K. Pavlíčková, Sutnarová, Cinková, Košiková, J. Pavlíčková, Mifková, Rutová (C), Klepsová, Holubová, Novotná, Jančová, Marcelová, Vondrovicová.