PumaALL-IN permanentní vstupenky
Speciální nabídka ve Viktoria shopu: Týden pro miminka

Ptejte se: redakce

Ptejte se redakce.

Pokud chcete položit otázku, musíte být přihlášen. Přejít na přihlášení

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 700 odpovědí v této kategorii celkem.

migmon9@seznam.cz (migmon9@seznam.cz)
8.6.2017, 10:34
 
Dobrý den,

proč nekomentujete Vaše přestupové tahy?

Již jsem se dříve ptal na M. Graiciara - proč odešel? chtěl již profesionální smlouvu? Viktorka to odmítla?

Podobně teď u J. Hromady - trenér ho nechtěl? vedení ho nechtělo? opce byla vysoká?

Bude VP spolupracovat ohledně hráčů na hostování s FK Příbram? Docela se to vzdálenostně nabízí.

děkuji za odpovědi

Odpoveď:
Dobrý den, jednotlivé transfery komentujeme vždy ve chvíli, kdy jsou všechny zainteresované strany domluvené a vše je podepsáno. Jinak mně nepřísluší komentovat jednotlivé přestupy, to je čistě věcí sportovního vedení klubu. Nebylo by to profesionální. Ale věřte mi, že vždy děláme kroky, o nichž jste přesvědčeni, že týmu pomohou.
stepina134@gmail.com (stepina134@gmail.com)
8.6.2017, 09:25
 
Marně jsem hledal na našem portálu FC Viktoria zprávu, že se nepočítá s Pavlem Horvátem. To jsem se musel dozvědět z bulvární TV Nova. To si myslím my, fanouškové nezasloužíme. Myslím, že velkou zásluhu na úspěších v letech 2010 až 2014 měl tandem Vrba - Horvát a najednou se po návratu p. Vrby s Pavlem nepočítá. Už sám návrat p. Vrby je dost podivný, protože jak se říká, do téže řeky nevstupuj, nehledě k tomu, jak se p. Vrba zachoval při končícím angažmá u reprezentace a jeho mlžení o dalším jeho směrování. Mám z toho velmi špatný pocit a podotýkám, že při jeho loučení s naším klubem jsem mu moc přál úspěch.
Zdravím a přeji úspěch v Evropě i v naší lize
Štěpina Jiří
Vodní 142
34201 Sušice

Odpoveď:
Dobrý den, informaci o odchodu Pavla Horvátha do Sokolova jsme zveřejnili ve chvíli, kdy bylo vše potvrzené a dojednané. Ihned poté jsme o všem informovali a děláme to tak vždy. Dokud není věc stoprocentně uzavřená, nezveřejňujeme. To, že nějaké médium informuje dřív, nejsou potvrzené informace. Jinak vaše formulace, že jsme s Pavlem nepočítali, není správná. Pavel Horváth mohl zůstat coby asistent u prvního týmu a zároveň jako hlavní kouč juniorky. Zvolil však vlastní cestu trénování v Sokolově. Díky za podporu!
6.6.2017, 10:16
 
Zdravím,

budou na novou sezonu zase nové dresy?
A nepřemýšlelo se i o změně značky puma?
Dík

Odpoveď:
Dobrý den, ano, do nové sezony opět půjdeme v nových dresech od Pumy, o změně značky jsme nepřemýšleli.
31.5.2017, 15:38
 
Dobrý den,
mohu se zeptat, jen tak pro zajímavost, kolik šlo do prodeje pernamentek do rodinného sektoru pro nové zájemce? Včera jsem byla na místě mezi prvními zájemci, vzala jsem si na to dokonce dovolenou a bohužel jsem odjela s prázdnou. Potřebovala jsem 3 sedačky vedle sebe + jsem měla za úkol zajistit další 4 u sebe pro známé.
Slečna mi nabídla pouze sedadla 29-31 v poslední řadě + 4 sedačky o řadu níže. Tuto nabídku jsem odmítla, protože ze zkušenosti vím, že z této strany děti nevidí kotelníky. Bohužel prý jiné volné sedačky nejsou. Bylo mi řečeno, že vždy je pak v dalších řádách volné např.jedno sedadlo, ale bohužel žádna sedadla sousedící. Přední řady jsou prý blokované a není možné na ně tudíž prodávat permanentky. Zajímalo by mi tedy, kolik bylo k dispozici volných sedadel a kolik jich je ze sektoru blokováno. Moc mi mrzí, že jsem odjela domů s prázdnou. Celý rok jsme se těšili, že si koupíme permici, aby jsme nemuseli neustále bojovat o jednotlivé vstupy. Sice jsem nečekala nějaký veliký výběr, ale čekala jsem víc než 7 míst v rohu. Neuvažujete např. o zavedení dětské slevy i na zakoupení permice do jiného sektoru než do rodinného? Děkuji za odpověď.

Odpoveď:
Dobrý den, prosím zašlete svůj dotaz na bezdeka@fcviktoria.cz, kolega vám rád vše zodpoví. Děkuji
29.5.2017, 20:39
 
dobry den slo by na hlavni strance ukazovat aktualni stav prodanych pernamentek dekuji sasa

Odpoveď:
Dobrý den, není to technicky možné. Jakmile budeme mít konečná čísla, samozřejmě zveřejníme
29.5.2017, 17:32
 
Dobrý den, nepřemýšleli jste o anketě ”hráč roku FCVP”? Že by hlasovali hráči nebo fanoušci o nejlepším hráči sezony? Viděl jsem ze zahraničí tip na videa ze soustředění. Takovou hru, něco jako hádej kdo jsem, každý má na papíru hráče z týmu, kterého musí uhádnout pomocí indicií toho druhého. FCVP!

Odpoveď:
Dobrý den, děkujeme za tip. Hlasování o hráče sezony brzy spustíme na twitteru FCVP.
navrcswansea (swanseacity@seznam.cz)
29.5.2017, 12:34
 
Dobrý den,
dá se permice platit prostřednictvím Cafeterie (flexiPass)?

Odpoveď:
Dobrý den, ano. Je to možné
26.5.2017, 11:25
 
Dobrý den,

v úterý bude spuštěn volný prodej pernamentek. Uvádíte,že možno zakoupit na místě a nebo online. Platí online prodej i pro nákup pernamenty na rodinnou tribunu a nebo tu lze zakoupit pouze na místě jako tomu bylo např.minulý rok? Děkuji za odpověď.

Odpoveď:
Dobrý den, bohužel rodinná tribuna jen přímo na pokladnách, je to z technických důvodů. Děkujeme za pochopení
radekmaxik7 (maxara@seznam.cz)
12.5.2017, 11:30
 
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda-li klub uvažuje o poděkování Danu Kolářovi za jeho služby pro FCVP před nějakým zápasem? Přecijen už je to docela dlouhá doba, co odešel, ale podle mého názoru by se to slušelo.
Díky za odpověď

Odpoveď:
Dobrý den, rádi bychom se rozloučili oficiálně nejen s Danem, ale i Michalem Ďurišem. Věřím, že se brzy vše povede zrealizovat.
11.5.2017, 22:06
 
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možnost se dostat na prohlídku stadionu. Kdy a kolik to stojí? Díky

Odpoveď:
Dobrý den, pravidelné prohlídky v tuto chvíli neděláme. Máme v plánu připravit speciální prohlídkový den. Termín však zatím není pevně stanovený, budeme včas informovat.

Další stránky
123456>>

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál