Příprava do školyZbývá 1350 lístků

Ptejte se: redakce

Ptejte se redakce.

Pokud chcete položit otázku, musíte být přihlášen. Přejít na přihlášení

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 726 odpovědí v této kategorii celkem.

15.8.2017, 18:45
 
Dobrý den pane Hanzlíku,
Tato moje inerpelace nepatří ani tak Vám,jako spíše na pana Šádka.
Týká se to provinění brankáře Bolka.Je sice pěkné,že klub se pro media od těchto eskapád distancuje a hráč je potrestán nějakou pokutou,ale myslím,že bylo jasně řečeno po prohřešku D.Limberského,že klub už na příště bude mít nulovou toleranci k těmto prohřeškům.
Samozřejmě nevidím do smluv mezi klubem a hráči,ale myslím si,že by měla být Petru Bolkovi smlouva ukončena a dát příležitost jednomu z našich mladých golmanů,notabene když se na Petra B. nedá spolehnout ani jako na brankáře,ani jako na člověka (-:
S pozdravem Jaroslav Hanák

Odpoveď:
Dobrý den, děkuji za Vás názor. I za podporu Viktorky.
15.8.2017, 07:36
 
Dobrý den, někdo přede mnou tady položil otázku ”proč se v útrobách stadionu stále kouří?”
Zeptám se ještě jinak.
Proč se docela často kouří i v prostorách hlediště a ochranka na to kouká z cca 5 metrů a dělá jakoby nic. Dotyčné se snažili usměrnit okolní diváci, ale dotyční kuřáci si z toho absolutně nic nedělali a poslali je někam. Ochranky jakoby se to absolutně netýkalo. Konkrétně 3.předkolo ligy mistrů, sektor S8, cca 3 řada, sedadlo cca 90.

Odpoveď:
Dobrý den, snažíme se neustále upozorňovat na to, že je stadion nekuřácký. Pořadatelská služba by měla dotyčné slušnou formou upozornit. Vaši připomínku předám dále a budeme se snažit, aby se podobné případy neopakovaly
10.8.2017, 11:09
 
Dobrý den Vašku,

píši zde ohledně fanshopu po několikáté, už i když tu byl místo Vás Pavel. Nevím jak moc to dokážete vy ovlivnit, ale zkusím to.

Mezi fanoušky se jevil zájem o to, mít repliku starého dresu Viktorky. Nemyslím tím vyložene z let posledních, ale historický dresy. Tak jako třeba na svým eshopu prodává Sparta.
Fotografie máte zde: http://www.fcviktoria.cz/zobraz.asp?t=historie-milniky a jistě by šlo udělat repliky z fotografií pana Hochmana.
Dále by mohly být suvenýry jako jsou trička a mikiny dělány bez značky PUMA. U konkurence nevidím, že by každá mikina nebo triko bylo od NIKE. Tím by se mohl dát prostor kreativním designerům (samozřejmě je i lépe zaplatit, to je už na pana Šádka). A využít pro deisg triček a mikin i historické logo Viktorky:
http://www.weltfussballarchiv.com/images/logos/viktoriapilsen_old.gif
nebo
http://fcviktoria.cz/foto/2015-8-18_3246/Viktoria1170.jpg

Tohle by hodně pomohlo v prohloubení fanoušků s historií klubu a nejeden fanoušek pamětník by si repliku zakoupil.

Nepřemýšlejte jen nad tím, ale opravdu se nad otázkou oživení fanshopu důrazně zamyslete. :-) A ještě bych chtěl poznamenat, že paní prodavačky se neumí vůbec usmívat a být příjemné a ochotné. Očividně je ta práce vůbec nebaví. Možná malý plat a moc práce. :-)

Díky za odpověď.


Odpoveď:
Dobrý den, děkuju samozřejmě za tipy a inspiraci. Pokusím se tyto myšlenky předat dále a podpořit je, přijde mi to dobrý nápad. Na několik nových věcech se pracuje, věřím, že je brzy představíme. Díky a dnes na fotbale! Vašek
9.8.2017, 12:39
 
Dobrý den mám dotaz jak zarezervovat listek na pohar mam cestu do Plzne až v pondělí mám pernamentku a nemám kdo by mě ho dříve koupil děkuji za odpvěd


Odpoveď:
Dobrý den, dnes bude volný prodej přes internet. Můžete si tedy koupit lístek přes internet. Jinak byste se zřejmě musel domluvit s někým z Plzně. Díky za pochopení
michaela.jahoda (michaela.jahoda@centrum.cz)
8.8.2017, 08:05
 
Dobrý den,
kdy prosím začne předprodej vstupenek na zápas s Larnakou?
Děkuji,
Míša

Odpoveď:
Dobrý den, ve středu 9.8.
4.8.2017, 12:45
 
Dobrý den, proč se v útrobách stadionu stále kouří?

Odpoveď:
Dobrý den, snažíme se, aby tomu tak nebylo. Nabádáme k tomu i pořadatelskou službu. A samozřejmě musíme spoléhat i na slušnost návštěvníků, 10 000 jich prostě neuhlídáte. Ale děkuji za upozornění
3.8.2017, 09:45
 
Dobry den,

jak to vypadá s Alešem Matějů? Děkuji

Odpoveď:
Dobrý den, Aleš je již hráčem Brightonu. Tyto věci oznamujeme vždy ve chvíli, kde je podepsaná smlouva a vše uzavřeno. Stalo se tak minulý pátek
janda@upcmail.cz (janda@upcmail.cz)
3.8.2017, 07:17
 
Včera na LM, jsme měli celkem nepříjemný zážitek protože jsme byli v sektoru S6 obklopeni cca 20 příznivci soupeře. Seděli i na již obsazených místech většinou pernamentkářů a tak se neustále stěhovali, tak jak dotyční majitelé vstupenek docházeli. Z fotbalu a fandění jsem neměl zážitek jako běžně na zápasech svého milovaného klubu.Proč tito fanoušci nebyly v sektoru hostí? Jak si lístky koupily, když s prodejem děláte obstrukce, kterými otrávíte i fanoušky, kteří bydlí v okolí Plzně. Tento zážitek bych již znovu nechtěl zažít.
S pozdravem Zbyněk Janda

Odpoveď:
Dobrý den, samozřejmě vás chápu. Bohužel i přes všechna bezpečnostní opatření si zřejmě hosté pořídili lístky na místa, kde by neměli být. Snažíme se, aby k tomuto nedocházelo, ale pokud si vstupenky pořídili někde například ve městě, těžko se s tím bojuje. Věřím, že vás to neodradí od další návštěvy. Díky za podporu.
30.7.2017, 16:11
 
Dobrý den,
mám prosbu, velkou prosbu za všechny, co máme permanentky v sektorech vedle hostů.
My například sedíme v sektoru 14 a je hodně zápasů, kde bychom potřebovali pláštěnky a
deštníky, když na nás lítá pivo, moč a jiné tekutiny.
Kdyby se zvedlo plexisklo alespoň o metr či metr a půl, jistě by toho na nás tolik nedolétlo.
Vždy se těšíme na každý zapas, ale tyto výlevy hostujících fanoušků nám radost z fotbalu hodně
kazí. A to nemluvím o dětech sedících v těchto sektorech vedle hostů - boji se, pláčou.
Ochranná s tom samozřejmě nic neudělá ... vlastně asi ani nemůže, nikdo by jistě mezi ty hovada dobrovolně
nešel.
Proto moc moc prosím .... pokuste se tento náš problém vyřešit.
Zvýšením plexiskla se vyřeší vše.
Děkuji .... letitá fanynka 😊

Odpoveď:
Dobrý den, děkuji za Váš email. Předám informaci dál a pokusíme se s tím něco udělat. Samozřejmě souhlasím s tím, že takové chování, byť hostujících fanoušků, nemá na stadion co dělat. Děkujeme za podporu.
Jirka89 (jpnews@seznam.cz)
29.7.2017, 21:24
 
Dobrý den, pane Hanzlíku,
chtěl bych se zeptat, jakým způsobem se rozhoduje o tom, zda ve venkovním utkání budeme mít bílou sadu dresů, červeno-modrou sadu nebo až třetí variantu dresů? Nové zeleno-žluté dresy jsou totiž úplně úžasné, originální, nápadité... zkrátka naprosto skvělé! Jaký je plán jejich využití? Budeme je mít pouze 3x - 4x v sezóně, jako to bylo vloni u dresů černých? Bylo by skvělé je využívat mnohem více.... A nebylo by možné je obléci pro zpestření v některém z domácích utkání MOL Cupu? Chápu, že v lize nebo v evropských pohárech budeme doma preferovat tradiční barvy...
Dále bych se chtěl zeptat, zda bude česká strana postupovat obdobně nepřátelsky jako strana rumunská při poskytnutí mezinárodního televizního signálu při zápase s FCSB. To, co Rumuni předvedli asi nemá obdoby. Nejprve ČT sdělí, že zápas vysílat bude, poté, co Rumuni dělají obstrukce, přenos nebude, načež Čt díky své pohotovosti přenos zajistí vlastní cestou. Budeme se chovat obdobně? Byla na úrovni vedení FCVP a FCVP cítit rivalita a nepřátelský postoj a projevilo se při setkání vedení klubů nějak stanovisko prezidenta FCSB, když se po losu natřásal, jak je Viktorka ideální soupeř a už přemýšlí nad čtvrtým předkolem?

Odpoveď:
Dobrý den, vezmu to postupně: 1. ohledně dresů se postupuje zcela standardně. Pokud nelze hrát v první, připraví se druhá varianta a následně třetí. Takto jsou dresy nahlášeny a musíme to dodržovat. A děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že se líbí! 2. Ohledně TV práv. Nemáme přesné informace, toto si TV řeší mezi sebou. Nevidím do toho, proto bych nerad dělal nějaké soudy. Jsem ale rád, že nakonec k dohodě došlo a zápas byl v TV. 3. Ohledně přístupu domácího klubu k nám bylo vše naprosto profesionální a přátelské. Je vidět, že klub hraje pravidelně evropské soutěže a chová se opravdu velmi profesionálně. stejně tak se my snažíme postarat o hostující týmy u nás v Plzni. Na této úrovni to jinak ani nelze

Další stránky
123456>>

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál