Viktoriánské srdce plní sen Ondrovi. Přidat se můžete i Vy!

Ptejte se: redakce

Ptejte se redakce.

Pokud chcete položit otázku, musíte být přihlášen. Přejít na přihlášení

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 761 odpovědí v této kategorii celkem.

12.12.2017, 14:07
 
Ahoj, bude se pořádat letecký zájezd na naše utkání el do Bělehradu?

Odpoveď:
Ahoj, klub letecký zájezd pro fanoušky nepořádá.
11.12.2017, 18:59
 
Dobry den

Prosim vas o info kedy budu v predaji listky na zapas Plzen Partizan

Dakujem

Marinkovic Aleksandar

Odpoveď:
Dobrý den, lístky se začnou prodávat v lednu. Včas budeme o všem informovat.
MMartin (Tuco@seznam.cz)
4.12.2017, 18:57
 
Dobrý den

1.) Kluci na diskuzním fóru psali něco o plánovaném instalování infrazářičů kvůli zajištění většího tepla pro fanoušky na stadionu, je na tom něco pravdy? :) I vzhledem ke dnešnímu zveřejnění plánovaného harmonogramu zápasů pro říští sezónu kdy se bude hrát až do poloviny prosince a jarní část začínat již na začátku února si myslím, že jde o stále aktuálnější téma. Díky za info zda se něco plánuje.

2.) Fanoušek Václav Šubrt před pár lety dělal výborná videa top viktoriánských gólů sezóny a také ”videoprofily” významných hráčů novodobé úspěšné éry. Myslím, že se jedno z videí snad i vysílalo na obrazovce při rozlučce s Markem Bakošem (to asi bude vědět pan Pillár). Bohužel už cca dva roky pan Šubrt netvoří a věřím, že jeho tvorba nechybí jen mně. Nestálo by za to ho zkusit kontaktovat a zkusit se domluvit zda by neměl zájem o další tvorbu (tentokrát již třeba honorovanou od klubu), která by se mohla hodit na oficiální viktoriánský youtube?

https://www.youtube.com/user/subrt11/videos

Děkuji za odpověďi a ať žije Viktorka!


Odpoveď:
Dobrý den, o instalaci infrazářičů v tuto chvíli neuvažujeme Pan Šubrt je autorem všech videí, které se na našem youtube či soc. sítích objevují. A máme do budoucna i další nové nápady, věříme, že se vám budou líbit. Díky za podporu.
29.11.2017, 10:20
 
Zdravim,

Docetl jsem se, ze sparta se bude zbavovat Karavajeva...viktorka by ho mela skusit privest,vynikajici hrac a 22 let.

Odpoveď:
Dobrý den, děkujeme za tip :-)
whitesnake (whitesnake@email.cz)
24.11.2017, 12:31
 
Dobrý den,
bylo by možné na dámských toaletách zařídit, aby byl na vnitřní straně dveří věšáček k pověšení kabelky, bundy? Je dost nepříjemné a nehygienické pokládat kabelku nebo bundu na zem. Děkuji.

Odpoveď:
Dobrý den, děkujeme za tip. Pokusíme se vyřešit.
6.11.2017, 11:26
 
Dotaz.Kolega dostal lístky k sektoru hostů(slávie). Jaké bylo jeho rozčarování - slávisté je polévali pivem, plivali, byli tam i děti. Jak to budete řešit ? Já bych umístil neprůhlednou pevnou stěnu a bude trochu klid. Jinak uvnitř u slávistů byl jen jeden odvážný pořadatel !!

Odpoveď:
Dobrý den, budeme řešit s pořadatelskou službou. K podobným událostem by nemělo docházet.
31.10.2017, 14:38
 
Chci se zeptat mám pernamentky na rodinou tribunu,ale syn onemocněl,mužu vzít na utkání místo něj manželku,nebo musí být taky nějaký dítě.

Odpoveď:
Dobrý den, na rodinnou tribunu platí per. pro dítě.
25.10.2017, 16:36
 
Dobrý den, při zápasech Mol cupu stačí projít turniketem s permicí nebo si musím nějak zajistit lístek?

Odpoveď:
Dobrý den, platí normálně permanentní vstupenka.
23.10.2017, 15:40
 
Dobrý den mám dotaz:Měla by existovat nějaká karta pro invalidy aby mohli vjet s osobním autem na parkoviště ke stadionu pořadatel před zápasem s Brnem tvrdil že jich je dvacet že byly vydány zatím jen dvě tak se chci zeptat jak tuto kartu získat a co je proto třeba udělat aby otec nemusel řešit připomínky pořadatelů ohledně prokázáním karty k vjezdu děkuji za info.Černý

Odpoveď:
Dobrý den. Informace pořadatele není relevantní a pravdivá. Parkovací karty pro sezonu 2017/2018 byly vydány a nyní již další nejsou k dispozici. Pro parkování je však možné využít přilehlý parkovací dům Rychtářka, který je bezbariérový.
20.10.2017, 08:31
 
Dobrý den, pořád tady čtu, jak řešíte kouření na stadionu, a že se spoleháte na slušnost návštěvníků. Ale ještě jsem neviděl jediného poředatele nebo městského strážníka, že by přišel ke kuřákovi a vytknul by mu kouření. Když vám fanoušci napíši, že nám to vadí, tak je jen oblbujete řečmi, ale nic pro to neděláte. Protože, kdyby to kuřákům vytknul někdo z pořadalů nebo strážníků, tak by se tam za chvíli nekouřilo. Až uvidím, že pro to pořadatelé něco dělají na vlastní oči, mohu potom věřit Vašim slovům. Zatím Vám nevěřím, protože se to zde řeší již několik let a stále nic. A když se nic nezačne měnit, začnu chodit od jednoho strážníka k druhému a budu je nutit, aby si plnili své povinnosti, když to nedokážete Vy. Díky za okamžité řešení.

Odpoveď:
Dobrý den, všichni pořadatelé byli proškoleni a měli by v takovém případě vždy jít dotyčného upozornit. Pokud máte konkrétní sektor, kde na problém s nečinností pořadatele narážíte, prosím napište nám a budeme to řešit přímo a konkrétně.

Další stránky
123456>>

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál