PumaVstupenky na zápas s Duklou jsou v prodeji
Nabídni své místo

Ptejte se: redakce

Ptejte se redakce.

Pokud chcete položit otázku, musíte být přihlášen. Přejít na přihlášení

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 684 odpovědí v této kategorii celkem.

27.4.2017, 15:59
 
dobrý den,
chci se zeptat bude nějaké rozloučení s Rajtym?
byl to skvělý hráč. Zasloužil by si to. Bude nám moc chybět.


Odpoveď:
Dobrý den, ano, chystáme se s ním rozloučit a uctít jeho památku během sobotního zápasu.
25.4.2017, 19:44
 
Dobrý den, zajímalo by mě,kdy konečně začne Viktorka řešit začátky domácích zápasů.V případě přenosu ČT je to pravidelně 20.15,což je pro dojíždějící hodně nešťastné.O2 alespoň vysílá o 3 hodiny a více dříve.Hlevně,že hokej jde na ČT od 17-18 hodin.Doufal jsem,že spuštěním ”samostatné” ligy dojde k určitému zlepšení,ale evidentně je chyba na straně Viktoria Plzeň,která tohle neřeší.Nejvíce si užívám tohoto večerního času v zimě.Je zajímavé,že spousta venkovních zápasů Viktorky se hraje o 3 hodiny dříve i v případě přenosu ČT.Díky za odpověď.

Odpoveď:
Dobrý den, bohužel nemáte pravdu. Viktorka čas výkopu nemůže nijak ovlivnit, to je zcela v pravomoci TV. Nám je čas a přesný termín zápasu oznámený a nemůžeme s tím jako klub vůbec nic dělat.
23.4.2017, 23:24
 
Zdravím dnes jsem byl osobně na Letné mrzí mě že to nevyšlo naopak jsem rád že už Venca nastoupil , ale proč píši chtěl bych vyjádřit veliké díky Františkovi Rajtoralovi za to co odvedl pro Plzen Jsme hrdý na to že mám i od Franty 2 roky starý origo dres osobně předaný z jeho rukou nikdy ho nikomu nedám! Jen co jsme přijely z Letný šly jsme Frantu zapít alespoň panák tulamorky R.I.P Franto budeš chybět....

Odpoveď:
Děkujeme za podporu vám i všem fanouškům, kteří přišli uctít Rajtyho památku. Společně na něj zavzpomínáme i během sobotního zápasu.
Jirka89 (jpnews@seznam.cz)
23.4.2017, 08:44
 
Dobrý den,
je ve Vašich silách nějakým způsobem korigovat cenu občerstvení na stadionu, nebo je to čistě věc provozovatele občerstvení? Musím říci, že zdánlivě mírné zdražení občerstvení už je za určitou hranicí, obzvláště u cen nápojů. Např. pivo desítka za 35,- mi už přijde trochu přes čáru, když se obvykle v hospodách a restauracích prodává i o desetikorunu méně. A když už tedy provozovatel nastaví takové ceny, očekával bych určitou kvalitu. Často se stane, že pivo je není studené, nebo je zvětralé, klobásy někdy nedopečené či naopak připálené... Chtěl bych Vás požádat o průběžnou kontrolu jednotlivých občerstvovacích stánků , aby se dařilo jakžtakž udržovat určitý standard. Díky a přeji hezký den.

Odpoveď:
Dobrý den, děkujeme za váš podnět. Ceny občerstvení nastavuje provozovatel. Je však v našem zájmu, aby bylo vše v tomto směru v pořádku, budeme se tím tedy zabývat.
21.4.2017, 14:32
 
dobrý den,odpověd není pravdivá. Klub loni vypravil několik busů(osobně jsem byl přítomen),stejně jako několik let zpátky. Už je to stejně nyní jedno,ale sami to vidíte,že o lístky je o dost menší zájem. Všude vedení,hráči chválí fanoušky za podporu v domácích zápasech,ale na klíčový zápas nejste schopni prodat část listků i s dopravou. Zřejmě už si fanoušků přestáváte vážit,ceny občerstvení při domácích zápasech tomu také nasvědčují.

Odpoveď:
Dobrý den, jen krátce zareaguji. Výjezd autobusy pořádal jeden z partnerů, nikoli klub. Tentokráte nás s touto nabídkou nikdo nekontaktoval. Cenu občerstvení stanovuje provozovatel, kterým rovněž není klub. Vážíme si všech našich fanoušků a děkujeme jim za podporu.
21.4.2017, 09:51
 
Dobrý den, můj dotaz se nezveřejní? Je cenzurován ? T.M.

Odpoveď:
Dobrý den, váš dotaz nikde nevidím. Klidně mi jej pošlete na email, rád odpovím.
herbi.p@seznam.cz (herbi.p@seznam.cz)
21.4.2017, 07:21
 
Zdravím, zkoušeli jste ve spolupráci s městem uspořádat přenos fotbalu Sparta-Plzeň na velkoplošné obrazovce na např. náměstí v Plzni? Hrajeme o titul a někteří do Prahy nemůžou. Pokud by navíc součástí této akce byl i nějaký catering (ale i bez), tak by se toho určitě spousta lidí zúčastnilo. Někdy to vypadá, že si už boje o titul tolik nevážíme, přitom titul má stále stejnou hodnotu.

S pozdravem

Petr

Odpoveď:
Dobrý den Petře, tuto možnost jsme nezkoušeli. Vstupenek na utkání do našeho sektoru bylo dostatek. Samozřejmě ne všichni mohou vycestovat na utkání, ale určitě mohou utkání sledovat v TV, nebo i nově například poslouchat v rádiu Viktoria, které opět připravilo přímý přenos. Díky za pochopení. V.
17.4.2017, 13:36
 
dobrý den,proč klub nepořádá autobusovou dopravu na zápas se spartou,jak to bylo v minulosti. Myslím,že je to škoda,určitě by na tak důležitý zápas zájem byl.To je takový problém vypravit několik busů pro fanoušky?

Odpoveď:
Dobrý den, máme informace, že jednotlivé fanouškovské skupiny autobusové zájezdy pořádají. Klub, stejně jako v loňské sezoně, autobusovou dopravu nepořádá. Věříme, že všichni naši příznivci se na zápas dostanou, dopravní spojení je dostatečné. Děkujeme za pochopení.
13.4.2017, 17:33
 
Zdravím Vašku,

dostal jsem takový nápad, který navazuje na plány pana Paclíka a Pavla Pillára, když jsme hráli LM s Bayernem Mnichov. PO této LM se začlo mluvit, jak nás tento klub inspiroval v lecčem a hlavně co se týče komfortu pro fanoušky.
Proto bych navrhoval, aby se v blízké době zavedl systém, který umožní permanentky mít nabité na určitou peněžní částku a z toho si minimálně kupovat vstupenky na utkání venku (SKS, ACS, a další výjezdy + evropské výjezdy). Usnadní to další práci s distribucí lístků v předprodeji pro permanentkáře. Nemusíte zavádět platbu kartou na vstupenky a permanentkáři zaplatí skrz svoji permici. To je takový základ nápadu.
Rozšíření by samozřejmě bylo takové, že v případě dobití například 2 tisíce Kč, bychom jako fanoušci mohli nakupovat ve fanshopu, občerstvení na stadionu (pozn. to navýšení ceny je celkem vysoké a za to, že se tam čepuje obyčejný Gambrinus je za tu cenu smutné), vstupenky,...atp.
Budu rád pokud se Vám nápad líbí, tak to minimálně projednat s vedením na meetingu ohledně cílů do budoucna.
Dále bych Vás chtěl požádat, zda se uskuteční setkání s fanoušky v Klubovce nebo Na Spilce. Naposledy bylo s panem trenérem Koubkem. Od té doby nic uskutečněno nebylo, kde bychom mohli pokládat zvídavé dotazy vedení a trenérovi /teď aktuálně Horvimu se Zdenkem).

Díky za odpovědi na všechny mé dotazy. Hezký den.


Odpoveď:
Dobré odpoledne, děkuji za zajímavý nápad. Souhlasím s vámi, že v těchto věcech je dobré inspirovat se v zahraničí. Samozřejmě prioritně chceme vyřešit a posunout základní věci jako je nákup vstupenky a její vytištění online (i na pohárové zápasy), atd. A máme i další plány. Věřím, že se nám podaří i tento servis posunout na takovou úroveň, aby bylo vše pohodlné především pro fanoušky. Pracujeme na tom. Díky a mějte se. V.
horak.ho (horak.ho@volny.cz)
10.4.2017, 20:34
 
kdy začne prodej permanentek na sezonu 2017/18?

Odpoveď:
Dobrý den, v těchto dnech připravujeme finální podobu prodeje. Brzy budeme o všem informovat. Děkuji za pochopení. VH

Další stránky
123456>>

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál