(3:0)

FC Hradec Králové

Adamovič, Krušina (84. Ritschel), Kule, Brožík, Skála, Ruml, Průcha, Boček (75. Svoboa), Matějka (88. Teršl), Kratochvíl, Provod (55. Hašek)

Branky Viktorie: 8., 40., 44. Kratochvíl

Na vlastní půdě přivítali nejstarší dorostenci Viktorie Plzeň celek Hradce Králové. Ačkoli se Východočeši snažili o aktivní hru, plzeňský sniper Kratochvíl rozhodl třemi brankami ještě do konce poločasu o osudu celého utkání.

Z mírné převahy v úvodu utkání vytěžili plzeňští mladíci branku. Po odraženém míči a přiuknutí Skály se trefil Kratochvíl. Po vstřelené brance se hra vyrovnala. Hosté měli několik zajímavých příležitostí, ale bez brankového efektu. Ve 38. minutě rozehráli viktoriáni standardní situaci, po které byl v pokutovém území faulován Kratochvíl. Nařízenou penaltu sám proměnil. Ve 44. minutě využil tentýž hráč nedorozumění v hostující obraně a zvýšil na 3:0, čímž zkompletoval čistý hattrick.

Ve druhé části zápasu se hra rychle přelévala od vápna k vápnu, ale oba týmy měly problém s přesností v předfinální fázi. V 73. minutě hosté snížili po rychlém protiútoku, ale další branky se již diváci nedočkali. O výsledku vyrovnaného utkání rozhodla efektivita Miloše Kratochvíla.