(1:0)

SK Sigma Olomouc

Sváček – Debellis, Vacovský, Novák, Rychnovský – Kopřiva, Průcha, Mudra (70. Pavlík) – Kulhánek (65. Havel), Matějka (89. Končal), Hašek (82. Skopový)

Branky Viktorie: Matějka 2x

"Zápas se pro nás vyvíjel velmi dobře. V úvodních minutách jsme měli řadu brejkových příležitostí, které jsme ale nedokázali dotáhnout do brankového vyústění. Ve 26. minutě jsme zůstali v brankovém území po standardní situaci, když Novák donutil soupeře k nastřelení ruky. Penaltu bezpečně proměnil Matějka. Chvíli na to se ve vyložené příležitosti objevil Kopřiva po centru Haška, jeho střela ale mířila nad. Olomouc měla velkou příležitost ve 40. minutě po akci středem hřiště. Vyloženou šanci vychytal Sváček. Ve druhém poločase měla územní převahu Olomouc, ale do vyložených příležitostí se téměř nedostávala. Domácí si připravili gólovou akci v 77. minutě, po situaci v pokutovém území se střelou z úhlu prosadil podruhé Matějka. Hosté snížili po standardní situaci v 85. minutě a upravili tak na konečných 2:1," rekapituluje průběh utkání trenér Jiří Kohout.