(0:1)

FC Zbrojovka Brno

Junková – Šašková (80. Radová A.), Heřmanová, Krejčová, Troupová (51. Jůnová) – Švábová (58. Kloudová), Mrázová, Šlajsová, Kratochvílová – Vargová (73. Radová M.), Jiskrová (60. Hyhová)

Branky Viktorie: 42. a 45. Vargová, 80. Kloudová

"Toto utkání jsme nezačali opravdu dobře, hned v první minutě inkasovali branku po rohovém kopu. Naštěstí rozhodčí tuto branku neuznala pro faul na brankařku. Ani tento moment nás neprobral asi ze zimního spánku a proto nám soupeřky z Moravy daly další branku hned ve druhé minutě. Tento gól nás již probral, ale herní zlepšení bylo hodně pozvolné a proto jsme poločas prohráli 0:1. Ve druhém poločase se naše hra hodně zlepšila, začali jsme lépe kombinovat a hned po pěti minutách druhého poločasu se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku. Po dalších dvou minutách jsme výsledek utkání otočili na svoji stranu. Ve druhém poločase jsme si vypracovali ještě několik brankových příležitostí, proměnit se nám podařilo jen jednu a to v poslední minutě utkání," rekapituluje trenér Milan Lukeš.