(2:0)

FK Jablonec

Valeš – Skuhravý, Romera, Soukup, Šedý, Novák (79. Landovský), Munzar (63. Žemba), Bulíř (83. Vitkovič), Mingazov, M. Kubista, V. Kubista (69. Díl)

Juraši – Petr (50. Brožík), Doležal, Mudra, Provod, Svoboda, Piroch (71. Skála), Kule, Havel (74. Končal), Pavlík, Glazer

Branky:4. Romera, 24. Bulíř, 64. Skuhravý, 77. Mingazov ŽK:Soukup – Provod, Piroch Rozhodčí:Hrubeš – Kotalík, Fišer

Junioři FC Viktorie Plzeň chtěli ve 24. kole navázat na dobrý herní projev a výsledek z posledního utkání s Trincem, na hřišti Jablonce se jim to ale vůbec nevovedlo. Na severu Čech svěřenci trenéra Františka Ševinského prohráli 4:0.

Zatímco viktoriáni do utkání s Jabloncem oproti minulým případům nenominovali žádného z hráčů „A“ týmu, jablonecký výběr do jednadvaceti let posílili například zkušený brankář Roman Valeš a španělský obránce José Romera.

Posílený kádr severočeského klubu vstoupil do utkání velice aktivně a už ve 4. minutě se ujal právě zásluhou José Romery vedení. Vedoucí brankou povzbuzení Severočeši se tlačili do zakončení, což se jim vyplatilo ve 23. minutě, kdy na 2:0 zvyšoval TomᚠBulíř. Plzeňští museli během celého poločasu čelit velkému tlaku, avšak další gól už neinkasovali.

Zápas se hrál na umělé trávě, což vyhovovalo kombinační hře Jablonce. I po změně stran udávali tempo domácí fotbalisté a v 63. minutě zvyšoval na 3:0 kapitán David Skuhravý. Na konečných 4:0 pro Jablonec upravil výsledek další hráč „A“ týmu Ruslan Mingazov.