(0:0)

Fotbal Pardubice

Šampalík – Skála, Teršl, Vacovský, Rychnovský – Suchý, Pavlík – Pfeifer, Kopřiva (65. Mudra), Kulhánek (46.Hašek) – Matějka (89.Pinc)

Branky: 83. Matějka Lukᚠ(pen.), 87. Matějka Lukᚠ- 78. Jirásek Jakub

"V prvním poločase jsme měli několik dobrých příležitostí, zejména Matějka mohl vstřelit dvě branky, když dvakrát postupoval sám na brankaře. Hosté hrozili pouze z brejkových příležitostí. Druhý poločas byl o něco více vyrovnaný. Pardubice měly velkou příležitost, když se po jejich střele otřel míč o břevno. Stejnou příležitost měl na druhé straně i Kopřiva, který rovněž trefil břevno pardubické branky. Hosté se dostali do vedení v 78. minutě, když jsme nepohlídali autové vhazování a následný centr, který umístil do branky Jirásek. Závěr zápasu ale vyšel našemu týmu. Po ruce jednoho z obránců proměnil v 83. minutě Matějka pokutový kop a v 87. minutě ten samý hráč vystřelil našemu týmu výhru 2:1," rekapituluje průběh utkání trenér Jiří Kohout.