0:2

(0:1)

Rotbauer – Křiváček, Tomášek, Hric, Vaněk – Hála, Frnoch – Kadlec, Řezáč, Bálek (81. Blažek) – Fišer (46. Krejčí)

Luhový – Vukajlovič, Novák, Teršl, Hejda - Hašek, Brožík, Kopřiva (73. Sedláček), Debellis - Matějka, Kule

Branky: 16. Kule, 88. Matějka ŽK: Tomášek, Kadlec – Hašek, Hejda Rozhodčí: Váňa – Koval, Fišer

Viktoria měla od začátku utkání navrch a po několika minutách hry se dostal do vápna Hašek, ale nepřihrál přesně. V 16. minutě se Plzeň dostala do vedení, na dobrý centr Vukajloviče si naskočil Václav Kule a hlavičkou nedal Rotbauerovi šanci – 1:0.

Druhou branku mohl přidat Kopřiva, střelou za vápnem těsně minul pravou tyč. Jihočeši mohli srovnat zásluhou Vaňka a Hály, ani jeden z nich však netrefil branku.

I druhý poločas začali lépe Plzeňští a měli další šance na zvýšení svého náskoku. Dynamo se trápilo a nemohlo se dostat do žádné vážnější šance. Krásnou střelou se prezentoval Hašek, Rotbauer stěží vytáhl míč na roh. Hostující sedmička byla hlavní oporou svého týmu, kaňkou na jeho výkonu byla zbytečná žlutá karta po tvrdém faulu.

Od šedesáté minuty se domácí zvedli a měli šance k vyrovnání. Zblízka vychytal Bálka Luhový, Hála mířil za vápnem nad. Rozhodující druhou branku přidal po chybě domácího brankáře LukᚠMatějka a o třech bodech pro hosty bylo rozhodnuto.