f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Příbram 3:2 (0:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Speciální týden ve Viktoria shopu: Týden mikin s kapucí!

15.kolo, sobota 19.11.2016, 14:00
Plzeň: Drda – Renza, Šimek, Jílek, Královec – Kolerus, Krátký – Koželuh, Nováček, Pešek (56. Drtil) – Patrovský (36. Brýla)
Branky Viktorie: 40. Brýla, 65. Koželuh, 70. Drtil

Komentář

Hosté v prvním poločasu přehrávali domácí Viktorii zvláště ve středu hřiště svojí rychlou hrou a ve 13. minutě šli zaslouženě do vedení - 0:1. Do druhého dějství chtěli Viktoriáni zaktivnit hru, co se týče presinku a tlaku do soupeřovy „šestnáctky“. Ve 40. minutě srovnal Adam Brýla. Bohužel tři minuty na to šla do vedení opět Příbram, když osamocený Lukáš Vostárek v pokutovém území domácích hlavičkoval do branky – 1:2. Viktoria musela znovu otáčet vývoj duelu. Povedlo se. V 65. min vyrovnal Josef Koželuh. A v poslední vteřině Tadeáš Drtil vsítil vítěznou branku na konečných 3:2.

Ohlasy trenérů

„Utkání se šťastným koncem pro nás. Příbram ukázala svoji zlepšující formu. My museli ukázat velký kus charakteru. Tyto zápasy posouvají hráče o notný kus kupředu,“ hodnotí utkání trenér Štěpán Havránek