f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Dukla Praha 8:2 (5:2) | FC VIKTORIA Plzeň
All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo

Plzeň - Dukla Praha 8:2 (5:2)

5. kolo, neděle 11. 9. 2016, 14:30
Plzeň: Novák, Heller (41. Selnar), Hranáč, Bartůněk (66. Brož), Míka, Kraml (55. Patrovský), Šulc (60. Zajíček), Uzlík, Remiáš (55. Němec), Kepl, Plecitý
Branky: 1., 4., 30. Remiáš, 17. Uzlík, 20., 66. Kepl, 62., 78. Selnar

Komentář

Rozhodující pro vývoj a výsledek celého utkání byl úvod zápasu, do kterého viktoriáni vstoupili výborně. Vysokým napadáním získávali míče již na polovině Dukly a rychlou přechodovou fází se dostávali do finální fáze, která byla řešená kvalitně a v dobrém počtu. Aktivita a snaha přinesly šance a také krásné branky. Dvakrát se trefil Remiáš po přihrávkách Plecitého a Šulce. V 15. minutě Dukla snížila po nedůslednosti plzeňských hráčů v pokutovém území. Do poločasu ještě vedení Viktorie navýšili Uzlík, Kepl a Remiáš zkompletoval hattrick. V závěru poločasu Dukla vstřelila druhou branku po standardní situaci.

Druhý poločas domácí hru kontrolovali a další branky přidali Kepl a dvakrát Selnar po přihrávkách Zajíčka a Patrovského.

Ohlasy trenérů

„Zápas rozhodl první poločas, který naše mužstvo sehrálo ve vysokém tempu a také kvalitě. Pozitivní je, že i za již rozhodnutého stavu oba týmy hráli až na doraz do úplného konce zápasu,“ hodnotí utkání trenér Jiří Žilák.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál