f Reportáž ze zápasu: Bohemians 1905 - Plzeň 2:3 (1:3) | FC VIKTORIA Plzeň
All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo

Bohemians 1905 - Plzeň 2:3 (1:3)

6. kolo, sobota 17. 9. 2016, 10:00
Plzeň: Valeš, Míka, Hranáč, Bartůněk, Uzlík, Plecitý, Patrovský (58. Kraml), Štursa (58. Kepl), Šulc (63. Zajíček), Selnar (69. Brož), Remiáš (50. Heller)
Branky Viktorie: 12. Remiáš, 36. Míka, 40. Štursa

Komentář

V úvodních minutách si viktoriáni vytvořili převahu a také zajímavé střelecké příležitosti. Ve 12. minutě dostal Plzeň do vedení Remiáš po Šulcově otočení hry. Druhý gól se přidat nepodařilo. Hra se vyrovnala a srovnalo se také skóre. Ve 29. minutě hosté propadli v bránění v křídelním prostoru a domácí vyrovnali. V závěru 1. poločasu se podařilo po standardních situacích opět vrátit vedení na stranu Viktorie. Po centrech Bartůňka se trefili Míka a Štursa.

Ve druhém dějství plzeňští mohli rozhodnout a zvýšit náskok, ale Štursu vychytal domácí brankář a Selnar, Kepl své šance neproměnili. Domácí dokázali snížit pět minut před koncem po rychlém protiútoku a v posledních minutách vrhli všechny síly do útoku. Do šance se však již nedostali.

Ohlasy trenérů

„Vítězství je pro nás cenné. Na malém hřišti jsme obstáli a zaslouženě jsme zvítězili, přestože jsme museli bojovat až do úplného konce zápasu,“ hodnotí utkání trenér Jiří Žilák.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál