f Reportáž ze zápasu: Hradec Králové - Plzeň 1:3 (0:2) | FC VIKTORIA Plzeň
All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo

Hradec Králové - Plzeň 1:3 (0:2)

10. kolo, sobota 15. 10. 2016, 11:00
Plzeň: Valeš, Plecitý (75. Brož), Hranáč, Bartůněk, Míka, Uzlík, Šulc (63. Patrovský), Štursa, Kepl (53. Kraml), Němec (53. Slenar), Remiáš (66. Heller).
Branky Viktorie:4. Štursa, 36. Kepl, 81. Hranáč

Komentář

Povedený vstup do zápasu korunovali viktoriáni vedoucí brankou. Po přihrávce Němce se trefil Štursa. Hosté si vytvořili další možnosti ke skórování, ale situace v přečíslení nezužitkovali. Druhou branku vstřelil Kepl po asistenci Remiáše. Hradečtí hráči zahrozili po střele ze střední vzdálenosti, která skončila na tyči.

Druhý poločas plzeňští hráči navázali na dobrou obrannou činnost z prvního dějství, avšak ve fázi útočné jejich rychlé akce postrádaly přesnost. Možnosti ke vstřelení třetí branky měli Selnar a Patrovský, ale neproměnili. V závěru Hradec snížil a vytvořil si velikou příležitost k vyrovnání, ale v poslední minutě při Viktorii stálo štěstí. Z následného protiútoku dokázali rozhodnout o vítězství, když míč do branky dorazil Hranáč.

Ohlasy trenérů

„Vzhledem k průběhu hry je pro nás vítězství zasloužené a povzbuzující do závěru podzimní části,“ hodnotí utkání trenér Jiří Žilák.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál