f Reportáž ze zápasu: Mladá Boleslav - Plzeň 0:2 (0:1) | FC VIKTORIA Plzeň
All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo

Mladá Boleslav - Plzeň 0:2 (0:1)

12. kolo, neděle 30. 10. 2016, 12:30
Plzeň: Riedl - Petrmichl, Halász, Fišer, Žilák (61. Zikmund) - Ruda, Lehký (67. Pavlík), Pecháček (61. Kodýdek) - Václavík (57. Popovič), Vrba (73. Kuhajda), Kotěšovec (51. Kavka)
Branky: 37. Lehký, 43. Václavík

Komentář

Úvod utkání byl vyrovnaný bez větších šancí na obou stranách. Zhruba od 20. minuty utkání začali být v útoku aktivnější hosté. Viktoriáni se dostali k několika zakončením a střelecky se dokázali prosadit ve 37. minutě, když se po centru Rudy trefil Lehký. Do druhého poločasu vstoupili opět aktivně hráči Viktorie a odměnou jim byl druhý gól v síti domácích. Ve 43. minutě se po přihrávce od Žiláka trefil z blízka Václavík. Domácí Mladá Boleslav se dostala do jediné velké brankové příležitosti a to po standartní situaci, kdy se domácí útočník ocitl před brankářem Riedlem, ale ten vynikajícím zákrokem svůj tým podržel. Skóre ještě mohl ve prospěch Viktorie navýšit Petrmichl, který zahrával pokutový kop po faulu na Kavku. Nestalo se tak, jelikož svůj pokus namířil pouze do tyče a gól z dorážky nebyl správně dle pravidel uznán

Ohlasy trenérů

„V průběhu utkání jsme si vypracovali několik zajímavých situací před soupeřovou brankou a dostali jsme se do slibných střeleckých pozic. Naopak soupeře jsme kromě jedné standartní situace nepustili do žádné šance. Vítězství si vážíme a mužstvo zaslouží pochvalu za dobrý výkon,“ hodnotí zápas trenér Josef Parlásek.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál