f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Hradec Králové 6:5 (2:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma Future v2All-in permice 2018/2019

Plzeň - Hradec Králové 6:5 (2:1)

3. kolo, sobota 27. 8. 2016, 11:00
Plzeň: Valeš – Svoboda, Čihák, Vacovský, Ryška (70.Kadar) – Petr (89.Suchý), Pavlík – Pihrt (58. Kepl), Vais (79. Mudra), Vilček – Arzberger (85. Holík)
Branky Viktorie: Arberger, Pihrt, Čihák, Pavlík, Vilček, Kepl

Komentář

Do zápasu vstoupili lépe Hradečtí hráči, již v 5. minutě se uvolnil za vápnem Křížek a tečovanou střelou otevřel skóre. Obdržená branka vybudila domácí k vyšší aktivitě, ze které se jim podařilo vyrovnat, když se v pokutovém území nejlépe zorientoval Arzberger. Do poločasu Viktoriáni skóre otočili. Pihrt pohotovou střelou z hranice pokutového území upravil na 2:1.

Druhá půle přinesla divokou přestřelku s řadou zvratů. Hradečtí v úvodu druhého poločasu zahrávali pokutový kop, který proměnil Miker 2:2. Obrat dokonali v 55.minutě, když se důrazně prosadil Čech, 2:3. Domácí však nesložili zbraně a dokázali za pět minut reagovat. Po rohovém kopu se prosadil jemnou tečí Čihák. V 70. minutě byl v pokutovém území faulován Vais a nařízenou penaltu proměnil Pavlík. To nebylo zdaleka vše. V 77. minutě zahrávali domácí další rohový kop, při kterém prokázal nejlepší přehled Vilček a vstřelil branku na 5:3. Hradečtí však během pěti minut dokázali znovu srovnat, když se dvakrát prosadil střídající Martinec. Vítězství ale nakonec zůstalo v Plzni. Střídající Kepl oslavil premiéru v U19 rozhodující brankou, když se dokázal trefit po rohovém kopu Mudry – 6:5!

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál