f Reportáž ze zápasu: Liberec - Plzeň 3:2 (1:1) | FC VIKTORIA Plzeň

6.kolo, sobota 24.9.2016, 10:30
Plzeň: Radová M. - Racková, Nehodová, Králová, Krejčová, Plháková (74. Švábová), Markelová (83. Roztočilová), Mrázová, Ondrášková (83. Nesvedová), Tauberová, Šlajsová
Branky Viktorie: 8. Markelová, 58. Mrázová

Komentář

Viktoriánky se v utkání s Libercem dostaly rychle do vedení, už v 8. minutě se prosadila Markelová. V dalších několika minutách mohl domácí tým přidat ještě branky, ale své šance nevyužil. Liberec se postupně dostával stále více do zápasu a do konce první půle dokázal vyrovnat. Po změně stran domácím hráčkám přestala fungovat kombinace a viktoriánky začaly kupit jednu chybu za druhou. Liberec byl bojovnější, hrál s větším nasazením a nakonec vyhrál zaslouženě 3:2.

Ohlasy trenérů

"Musíme zapracovat na kombinaci, protože ta nám v určitých fázích zápasu hodně vázla. V utkání chybělo také správné nasazení, hosté zvítězili, protože víc bojovali," hodnotí utkání trenér Karel Rada.