f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Slovácko 4:2 (1:1) | FC VIKTORIA Plzeň

2.kolo, sobota 20.8.2016, 15:30
Plzeň: Holíková- Lukešová ( 51 Jiskrová), Krejčová, Jůnová, Baumruková (41 Růžičková), - Heřmanová, Hyťhová, Kratochvílová ( 65 Kolorosová), Švábová – Šlajsová, Lemáková (57 Kloudová)
Branky: šlajsová 36., 57., 63., 80.

Komentář

Výběr juniorek podal v utkání se Slováckem skvělý výkon. Po opatrném začátku zahájila svůj střelecký koncert Gabriela Šlajsová, která ve 36. minutě otevřela skóre utkání. Hostující hráčky do poločasu dokázaly vyrovnat a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Po změně stran se Slovácko rychle dostalo do vedení, ale viktoriánky se nevzdaly a vrhly se do útoku. Šlajsová během třiadvaceti minut dala tři branky, otočila nepříznivý vývoj zápasu a zajistila tak svými čtyřmi trefami výhru Viktorie nad Slováckem 4:2.

Ohlasy trenérů

„Musím holky pochválit za hodně bojovný výkon. I za nepříznivého se snažily hrát a toto utkání otočily na svoji stranu,“ hodnotí utkání trenér Milan Lukeš.