32. kolo / Sobota 3. 6. 2017, 11:00 / TCM Strahov

Bačkovský – J. Pavlík (32. Majka), Boula (82. Šnajdr), Dudl, Flak, Sedláček, Plachý (C), Fortelný (46. Alexandr), Tvaroh, Čajkovský (46. Peřina), Drchal (64. Konopásek).

Šampalík – Ryška, Míka, Čihák, Bartůněk – Petr, K. Pavlík (C) – Arzberger (68. Pinc), Selnar, Štursa – Kepl.

Branky: 90. Majka, ŽK: Petr, Rozhodčí: Matoušek – Štípek, Hlaváček.

Diváci: 88

Jiří Kohout (FC Viktoria Plzeň): „Na začátku zápasu byli častěji u míče hráči Sparty. Po rohovém kopu měli možnost vstřelit branku, ale střela Dudla mířila nad. Postupem času jsme hru vyrovnali a působili jsme aktivněji. Především zakončení Štursy volalo po gólu, ale hráč orazítkoval pouze tyč. Do poločasu ještě velmi dobře pálil Pavlík, ale trefil pouze břevno. Druhý poločas začal šancí Sparty, kdy na brankové čáře zachraňoval Čihák. Na naší straně měl šanci Štursa, kterého v poslední chvíli zablokoval domácí obránce. Zápas spěl k remíze 0:0, ale v poslední minutě jsme chybovali na půlce Sparty a domácí vyřešili brejkovou situaci, když se trefil Majka.“