f Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Plzeň 0:3 (0:1) | FC VIKTORIA Plzeň
All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo

Dukla Praha - Plzeň 0:3 (0:1)

18. kolo, sobota 8. 4. 2017, 10:15, Zátopkova ulice
Dukla Praha: Kundrát – Novák (C), Veniger, Ferreira, Studnička (59. Čureja), Čermák, Bílek, Soukup, Pelc (53. Kadlec), Vácha, Ullman (53. Houha).
Plzeň: Novák – Fišer, Žilák, Uzlík (C), Selnar (64. Klich), Hranáč, Šulc, Štursa, Němec (70. Heller), Brož, Vrba (59. Zajíček).
Branky: 2. Štursa, 70. Fišer, 74. Heller, ŽK: Selnar, Rozhodčí: Hocek – Kutiš, Chrenko.
Diváci: 50.

Komentář

Prvních dvacet minut byli ze strany Viktorie velmi kvalitních. Ve druhé minutě se prosadil Štursa, navíc si červenomodří vytvořili další šance. Velkou měl Šulc, jenž ale hlavou trefil břevno. V závěru prvního poločasu se Dukla dostávala do rychlých protiútoků a Plzeň přečkala několik nebezpečných situací.

Ve druhé půli mohla Viktoria opět odskočit, povedlo se to ale až v 70. minutě, kdy se v pokutovém území dobře zorientoval Fišer. Dukla o chvíli později měla obrovskou šanci na snížení v podobě penalty, tu ovšem Novák chytil. Konečnou podobu výsledku dal Heller, jenž v 74. minutě dorazil Šulcovu střelu.

Ohlasy trenérů

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „V zápase na nerovném terénu si obě mužstva vytvořila množství šanci. Nám se podařilo tři branky vstřelit, ale především v obranné fázi celého týmu musíme přidat. Vítězství je pro nás povzbuzením do další části sezony..“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál