f Reportáž ze zápasu: Tempo Praha - Plzeň 5:7 (2:2) | FC VIKTORIA Plzeň
All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo

Tempo Praha - Plzeň 5:7 (2:2)

17. kolo, pátek 14. 4. 2017, 10:00, Tempo UMT
Tempo Praha: Váňa – Čermák, Gnip, Chochola, Klouček (C), Koller, Mikeš, Moučka, Nguyen, Procházka, Šimonovský, Zeithammer, Šimončič, Šerák.
Plzeň: Krištofovič – Fremr, Gadač, Gaszczyk, Hašek, Se. Horváth, Hrdina, Soupír, Suchý (C), Kulišan, Houdek, Si. Horváth, Šot, Trojan, Vilímek.
Branky Plzně: Hašek 2x, Gaszczyk, Šot, Houdek, Gadač, Kulišan.
Diváci: 40.

Ohlasy trenérů

Martin Vísner (FC Viktoria Plzeň): „Vstup do utkání se nám příliš nepovedl, velmi brzy jsme prohrávali o dva góly po nepřesnostech v rozehrávce. V tomto trendu jsme pokračovali i ve druhé třetině, kdy jsme špatným řešením před brankou soupeře neustále drželi výsledkový krok se soupeřem a nedokázali od něj odskočit. S klukama jsme se před zápasem bavili, že náš soupeř často využívá výměny místa, přesto jsme v přebírání hráčů na to nedokázali dobře reagovat, šlo o špatnou komunikaci během hry. Jedinou útěchou v utkání byl zlepšený výkon ve třetí třetině a vůle zápas otočit. I přes vítězství nám utkání nastavilo spoustu podnětů do tréninku a pevně věříme, že nás nakopne správným směrem k maximálnímu úsilí a odvaze.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál