10. kolo / Sobota 10. 6. 2017, 10:15 / TJ Baník Zbůch

(1:2)

Mostecký fotbalový klub

Šulc – Šimek (36. Řezníček), Šoul, Jílek (C), Brýla – Kolerus (36. Drtil), Krátký – Renza (36. Patrovský), Pešek (36. Královec), Mertl (36. Sabol) – Koželuh.

Kubíček – Slabyhoud, Novický, Bouček, Sobota, Novák, Fedák, Holdy, Klíč, Petržílka (C), Wittausch.

Branky: 12. Brýla, 50. Sabol, 65. Koželuh – 23. Holdy, 29. Klíč, ŽK: Krátký – Petržílka, Rozhodčí: Kříž – Sladký, Reiprich.

Diváci: 50

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „V úvodu utkání jsme byli lepším mužstvem. Byli jsme dostatečně aktivní v presinkové činnosti na soupeřově polovině, dobře jsme si vybírali místo pro kombinaci a vytvářeli si brankové příležitosti. Ve 12. minutě jsme šli do vedení zásluhou Adama Brýly. Bohužel zhruba od 20. minuty do konce prvního poločasu naše aktivita upadla a soupeř toho využil k otočení výsledku po lacině obdržených brankách. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit opět aktivně s velkým pohybem hráčů bez míče. Mužstvo jsme nabádali k vytvoření většího časoprostorového tlaku na soupeře a snahu vzít na sebe odpovědnost při tvorbě postupné kombinace do organizované obrany soupeře. Jsme rádi, že si kluci vzali poločasové rady k srdci. Po zlepšeném výkonu a brankách Jána Sabola a Josefa Koželuha získali 3 body za konečnou výhru 3:2.“