2. kolo / Sobota 19. 8. 2017, 12:45 / MěS Lipova

0:5

(0:3)

Bega – Stuchlík (65. Dušek), Vrána (C), Celta, Janjuš (46. Tománek), Gorčica, Kuča, Katschmarz, Ščudla, Goněc (65. Šlesár), Knapp (65. Matějíček).

Riedl – Pavlík, Strmiska, Fišer (C), Petrmichl – Ruda, Kuhajda (67. Dotzauer), Lehký (24. Edelman) – Vrba (61. Pecháček), Koranda (74. Popovič), Václavík.

Branky: 4. Fišer, 5. Vrba, 14. Koranda, 53. Václavík, 72. Koranda, ŽK: Celta – Válavík, Vrba, ČK: 24. Riedl, Rozhodčí: Cieslar – Mrázek, Broskevič.

Diváci: 50

Josef Parlásek (FC Viktoria Plzeň): „V úvodu utkání jsme byli efektivní a v 15. minutě vedli 3:0. Nicméně do tohoto stavu jsme domácí pustili do dvou šancí a v obou případech nás podržel brankář Riedl, který se nakonec stal smutným hrdinou utkání. Ve 24. minutě chybně vyběhl daleko za své brankové území a srazil se s domácím útočníkem. Následovala červení karta a co je horší, Dan Riedl putoval ze hřiště na nosítkách a následně byl odvezen do nemocnice se zraněním kolene. Zbytek utkání jsme tedy dohrávali o deseti. Zaměřili jsme se na defenzivu a vyráželi jsme do nebezpečných protútoků a dva se nám povedlo vyřešit. Z Opavy jsme přivezl pěkný výsledek, nicméně nás mrzí zranění našeho brankáře.“