f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Bohemians 1905 3:0 (1:0) | FC VIKTORIA Plzeň

Plzeň - Bohemians 1905 3:0 (1:0)

3.kolo, středa 23.8.2017, 17:15, SK Slovan Plzeň
Plzeň: Kunesch – Prokop (36. J. Vonásek), Čermák, T. Keltyčka, Vinš (36. Mertl) – Kamenský, Falout (36. P. Pracht) – Čeliš, D. Pracht (36. Rádl), Doubek – D. Keltyčka (36. Štauber).
Bohemians 1905: Sedlmajer – Burda (64. Šurýn), Benček, Hruška, Petránek (56. Hodík), Skořepa (C), Pomahač, Koutecký, Michálek (36. Vondra), Bělaška (36. Košteyn), Vajgl.
Branky: 4. Čeliš, 63. Doubek, 70. Štauber (pen.) ŽK: ČK: Rozhodčí: Šlajs – Bogdan, Kašpar.
Diváci: 50.

Ohlasy trenérů

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Již ve 4. minutě jsme šli do vedení zásluhou Marka Čeliše po hezké rychlé akci z naší levé strany. V průběhu prvního poločasu byla hra vyrovnaná ve středu hřiště. Nicméně je potřeba sportovně uznat, že soupeř měl více brankových příležitostí. Dvakrát nás dokonce zachránila konstrukce branky. Ve druhém poločase jsme chtěli být důslednější v bránění a v útočné fázi zpřesnit naši kombinaci. Myslím, že se nám toto podařilo a po další pěkné brance Martina Doubka a proměněném pokutovém kopu Adama Štaubera jsme nakonec zvítězili 3:0. Mužstvo ukázalo soudržnost a bylo radost se koukat, jak kluci táhnou za jeden provaz. Herně potřebujeme náš herní styl zdokonalit ve smyslu přesnosti a načasování na sebe navazujících herních činností.“