f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Most 2:3pen (0:1) | FC VIKTORIA Plzeň
All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo

Plzeň - Most 2:3pen (0:1)

17. kolo, neděle 18. 3. 2018, 16:45, Luční
Plzeň: Novák – Brož, Kolerus, Bartůněk (C), Petrmichl – Ruda, Vostárek – Renza (75. Patrovský), Kotěšovec, Popovič (54. Řezníček) – Pecháček.
Most: Mikoláš – Jančík, Ducháček, Strnad, Čonka, Šedivý, Volkman (51. Vrbka), Cicko, Jančík (56. Gabčo), Klíma, Vaněk (C).
Branky: 54. Pecháček, 62. Pecháček – 44. Šedivý, 77. Gabčo, Penalty: 5:6, Rozhodčí: Mudra – Kříž, Šimek.
Diváci: 30.

Ohlasy trenérů

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „V první půli to od nás byl chaotický výkon. Kluci se srovnávali s tím, že Most hraje o záchranu a má větší hráče. Prohrávali jsme 0:1 a neměli moc šancí. Do druhého poločasu jsme si něco řekli a dokázali jsme zápas otočit na 2:1, to už jsme měli více příležitostí. Hosté byli ovšem stále nebezpeční z brejků, díky čemuž vyrovnali na 2:2 a následně zvítězili na penalty. Kluky bych ale chtěl pochválit za přístup ve druhém poločase, dokázali otočit vývoj zápasu. Jen škoda, že jsme neudrželi vedení do konce. Pro mladé kluky jde ale o dobrou zkušenost. Bylo to těžké utkání proti silovému a houževnatému soupeři.“