f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Wiesbaden 2:2 (0:1) | FC VIKTORIA Plzeň
All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo

Plzeň - Wiesbaden 2:2 (0:1)

Viktoria remizovala s Wehen Wiesbaden 2:2
18.1.2017
FCVP
Zápas

V prvním přípravném duelu na soustředění ve španělském letovisku Oliva Nova remizovala Viktoria s Wehen Wiesbaden 2:2. Trefili se Michael Krmenčík a Jan Suchan.

Příp, středa 18. 1. 2017, 15:00
Plzeň: I. poločas: Bolek - Matějů, Hejda, Hájek, Janža - Kopic, Hromada, Hrošovský, Zeman - Bakoš Ďuriš II. poločas: Kozáčik - Řezník, Hájek, Hubník, Limberský - Petržela, Hlavatý, Hejda (60. Suchan), Kovařík - Poznar, Krmenčík
Branky: 55. Krmenčík, 78. Suchan - 20. Schäffler, 81. Muiomo

Komentář

Vstup do utkání s německým soupeřem nevyšel viktoriánům úplně podle představ. Wehen Wiesbaden se ve 20. minutě dostal do vedení zásluhou Andricha Schäfflera, který vybojoval míč a trefil se přesně z pěti metrů. Ze strany plzeňské Viktorie se objevily dvě slušné možnosti – čerstvá posila Tomáš Hájek však ve slušné pozici mířil hlavou na branku, samostatný únik Jana Kopice rovněž brankou neskončil. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1.

Do druhé půle vyslal trenér Roman Pivarník až na jednu výjimku stejně jako v předchozích přípravných zápasech zcela čerstvou jedenáctku. Krátce po změně stran se na pravé straně prosadil Milan Petržela a po jeho centru se z malého vápna trefil přesně Michael Krmenčík – 1:1.

Druhá viktoriánská trefa přišla v 78. minutě. Tomáš Poznar vybojoval míč pro Jana Suchana, který se přel do míče a poslal jej opravdu nádherně do sítě z velké dálky. Vedení vydrželo pouhé tři minuty, než se z dvaceti metrů trefil přesně do šibenice Muiomo.

První přípravný duel v rámci španělského soustředění tedy skončil nerozhodně 2:2.

Fotogalerie

       
 

Související články

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál