V nedělním utkání pátého kola Gambrinus ligy přivítají jeho svěřenci na domácím hřišti Mladou Boleslav. „Tým, který dlouhodobě patří mezi nadprůměrné celky v české lize,“ jak říká trenér Vrba. Viktoriáni jistě budou chtít napravit svým fanouškům chu po dvou nepodařených utkáních s Brnem a Lokerenem, díky čemuž nedělní zápas získává velice atraktivní náboj.

V nedělním utkání čtvrtého kola Gambrinus ligy přivítají jeho svěřenci na domácím hřišti Mladou Boleslav. „Tým, který dlouhodobě patří mezi nadprůměrné celky v české lize,“ jak říká trenér Vrba. Viktoriáni jistě budou chtít napravit svým fanouškům chu po dvou nepodařených utkáních s Brnem a Lokerenem, díky čemuž nedělní zápas získává velice atraktivní náboj.

V minulých letech padalo ve vzájemných zápasech obou týmů poměrně velké množství gólů, hrál se útočný fotbal na obou stranách, zkrátka utkání, která se musela líbit. Očekává trenér Vrba podobný zápas i v neděli? „Uvidíme, jestli se to bude opakovat – já garantuju to, že v domácím prostředí zase budeme hrát na vítězství. Vím, že diváci po tom minulém zápase byli zklamáni, protože jsme prohráli 2:3 i přesto, že jsme si vytvořili asi osm nebo deset gólových příležitostí. Byla to situace, která se tak často nestává. Já věřím, že v neděli se na nás ta smůla, která se na nás lepila v zápase s Brnem, už lepit nebude, a že Mladá Boleslav to odskáče,“ dodává s optimismem trenér Vrba.

Mladá Boleslav se od začátku sezóny potýká s neobvykle početnou marodkou. Přesto si trenér Vrba nemyslí, že by ji to nějak výrazně oslabilo. „Já si myslím, že Boleslav se s tím dokázala vypořádat, v minulém zápase porazila Slavii 1:0 a zvládli to velice dobře, už to mají vyzkoušené.“ Zároveň připomíná, že i Viktorka má určité problémy se sestavou. „Uvidíme, jak se s tím vypořádáme my, protože i pro nás je každá ztráta citelná. V neděli se setkají dvě mužstva, která před sezonou možná počítala s jinou sestavou, než se kterou momentálně budou hrát,“ přiznává trenér. Konkrétní jména ovšem trenér Vrba před nedělním zápasem zmiňovat nechce. „Abych řekl pravdu, představu samozřejmě nějakou mám, co se týče toho základního kádru, ale určitě jsou posty, o kterých se budu rozhodovat až v neděli. Není to jen o tom, že asi od některých hráčů očekáváme víc, ale i o tom, že ve čtvrtek nás zase čeká těžké utkání a tu zátěž asi budeme chtít trošku rozložit tak, abychom ve čtvrtek byli dobře připraveni.“

Jak tedy trenér Vrba zamíchá základní sestavou, to se společně s fanoušky dozvíme až těsně před utkáním. To začíná v neděli od 17:00 v Doosan Aréně a všichni fanoušci jsou srdečně zváni.