Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Do Viktoria shopu se vrací oblíbená Happy Hour!
08.11.2017
FCVP
Fanshop

Do Viktoria shopu se vrací oblíbená Happy Hour!

Ve čtvrtek 9. listopadu mezi 16. a 17. hodinou mohou všichni návštěvníci Viktoria shopu využít unikátní akci Happy Hour, v rámci které ke svému nákupu dostanou vlastnoručně vylosovaný dárek. Ten se bude skrývat pod některým z hráčů na magnetické tabuli. Hlavní cenou je dres Viktorie Plzeň a míč podepsaný hráči prvního týmu.

Princip soutěže zůstává podobný jako v minulosti. Zúčastnit se může každý, kdo si ve fanshopu nakoupí zboží v minimální hodnotě 500 korun. Pak si může na připravené magnetické tabuli zvolit hráčskou kartičku jednoho z fotbalistů Viktorie a těšit se na dárek z nabídky Viktoria shopu. Na druhé straně kartičky totiž bude uvedená výhra.

Vyhrává každý a ceny jsou opravdu lákavé. Fanoušci se mohou těšit například na vstupenky na nejbližší domácí zápas se Slováckem, minidresy, pastelky, čokolády, diáře na příští rok, náramky, šály, oblíbené hrnečky s tematikou základní skupiny Evropské ligy a další zajímavé zboží. Pod jedním z fotbalistů pak bude ukryt dres jednoho z viktoriánů, pod dalším pak podepsaný míč.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál