Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Do jara chceme vkročit pravou nohou, zní z kabiny Viktorie
16.02.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Do jara chceme vkročit pravou nohou, zní z kabiny Viktorie

Viktorii Plzeň čeká první zápas po zimní přestávce. Utkání 17. kola ePojisteni.cz ligy nabídne fanouškům v Doosan Areně souboj vedoucího týmu s poslední Příbramí.

„Na zápas se opravdu těším, protože proti mateřskému klubu se člověku hraje trochu jinak. Věřím, že vyhrajeme, protože tohle bude můj třetí zápas s Příbramí a chtěl bych, aby byl i do třetice vítězný,“ říká Aleš Matejů. „Příbram bude nepříjemný a bojový soupeř, který určitě předvede poctivý fotbal. My máme ale dostatečně silný tým na to, abychom ho porazili. Chceme se prezentovat fotbalem, který se bude divákům líbit, a hlavně chceme získat tři důležité tři body. Do jara chceme vstoupit pravou nohou a zvítězit,“ dodává plzeňský obránce.

„Jsme plni očekávání a těšíme se, až to všechno zase vypukne. Pauza byla dlouhá a celá kabina očekává dobrý zápas. Určitě je tam dost natěšení, ale i trochu té nervozity, protože se musíme udržovat ve střehu a nepodcenit žádný zápas,“ přidává se David Limberský, který měl možnost v zimě přivítat v šatně několik nových tváří. „Všichni zapadli dobře jak fotbalově tak lidsky. Jsou to hodní kluci, dobří fotbalisté my jsme s nimi všichni spokojení,“ prozrazuje.

I přes umístění Příbrami až na samotném chvostu ligové tabulky, není radno středočeského soupeře podceňovat. „Myslím, že v lize není lehkého soupeře. Pokud si to v hlavě nenastavíme dobře, tak můžeme ztratit body s kýmkoliv. Podcenění pro nás určitě nepřipadá v úvahu,“ má jasno Limberský.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál