Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Domácí zápas nám ukázal, že máme šanci, říká Roman Procházka
26.11.2018
FCVP
Poháry

Domácí zápas nám ukázal, že máme šanci, říká Roman Procházka

Viktoriáni v pondělí ráno vyrazili do Moskvy vstříc pátému skupinovému duelu v UEFA Champions League 2018/2019. Na letišti se před odletem podělil o své dojmy záložník Roman Procházka. Domácí zápas nám ukázal, že se s nimi dá hrát, řekl novinářům před posledním výjezdem v rámci skupinové fáze probíhajícího ročníku Ligy mistrů.

Přestože viktoriáni od remízy v prvním utkání zatím na další body nedosáhli, stále živí naději na postup do jarní fáze Evropské ligy ze třetí příčky. Cesta za tímto úspěchem vede přes vítězství v Moskvě. „Dokud je nějaká šance, tak o ni budeme bojovat. Musíme se na to velmi dobře připravit. Víme, že nás čeká těžký zápas, ale tak je to v Lize mistrů pokaždé,“ řekl před odletem Roman Procházka.

Plzeňští inkasovali v dosavadních čtyřech zápasech už 14 gólů, a při pomýšlení na úspěch se tak soustředí na zlepšení obranné činnosti. „Víme, že musíme zlepšit defenzívu a věříme, že se nám to v Moskvě podaří, protože pro úspěch to bude klíčové,“ uvědomuje si slovenský záložník.

„Viděli jsme u nás doma, že je to silný tým v kombinaci. Jsou také silní na míči a mají velmi dobré individuality, takže se na ně musíme dobře připravit. Zároveň nám ale ten domácí zápas ukázal, že máme šanci. Dali jsme jim dva góly, takže se s nimi dá hrát. Důležitý ale bude náš výkon,“ říká Procházka.

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál