Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Dorost U19 zničil Příbram deseti góly. Šestnáctka jede na turnaj do Žiliny
01.12.2017
FCVP
Mládež obecně

Dorost U19 zničil Příbram deseti góly. Šestnáctka jede na turnaj do Žiliny

Tak tohle byla padání jízda. Dorostenci do 19 let se s podzimní částí sezony rozloučili ve velkém stylu, když vyhráli na hřišti Příbrami hned 10:2! Sedmnáctka uspěla proti stejnému soupeři na pokutové kopy, ženy pak padly s pražskou Spartou. Dorost U16 sehraje o víkendu turnaj v Žilině.

Sedmou výhru z posledních osmi zápasů si připsali dorostenci do 19 let. Poté, co doma srazili České Budějovice 5:1, rozjeli ještě větší střelecký koncert v Příbrami. Na vítězství 10:2 se dvěma góly podíleli Lukáš Pihrt, Jakub Selnar a Tomáš Kepl. Prosadili se také Petr, Šulc, Vilček a jeden gól byl vlastní.

Sedmnáctka pak v Příbrami sehrála daleko bojovnější a vyrovnanější utkání. Po remíze 1:1 v základní hrací době došlo na penalty, kde Viktoria uspěla v poměru 5:4. Trenér Josef Parlásek nebyl s výkonem tolik spokojený, za celý podzim ale tým dodatečně pochválil. Jeho tým je totiž po 16 zápasech druhý.

Ženy pak v souboji kočky s myší nestačily na pražskou Spartu, která jim v Luční nastřílela v dohrávce 10. kola osm branek.

Příbram U19 – FCVP U19 2:10

Příbram U17 – FCVP U17 1:2pen.
- statistiky a ohlas trenéra zde
- tabulka ligy zde
- fotogalerie zde

FCVP ženy – Sparta Praha ženy 0:8
- statistiky zde
- tabulka ligy zde

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Turnaj dorostu U16 v Žilině

Dorost U16 odcestoval dnes ráno do slovenské Žiliny, kde sehraje turnaj s pětičlennou účastí týmů. Postupně se utká s pražskou Slavií, polskou Wislou Krakow, běloruským Nemanem Grodno a domácím celkem.

Pátek: Plzeň – Slavia (17:20)
Sobota: Wisla Krakow – Plzeň (11:40), Neman Grodno – Plzeň (17:50)
Neděle: Žilina – Plzeň (10:20)
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál